,

Zažite dokonalý wellness v hoteli Horal

Dnešná uponáhľaná doba nie je len o strese a povinnostiach, ale aj o dovolenke a oddychu, ktorý si zaslúži každý človek. Na svete neexistuje človek, ktorý by aspoň raz za čas nepotreboval vypnúť hlavu a odísť niekam preč, najlepšie do prírody. Výborným receptom, ako zabudnúť na všetky povinnosti a užiť si pár dní pre seba je dovolenka pri mori alebo v horách, kde môžete nielen oddychovať, ale zažiť aj nezabudnuteľné chvíle plné adrenalínu a športu. Po takomto dni však budete potrebovať oddych a to nielen v podobe spánku, ale aj wellness procedúr.

Výborným tipom, kde stráviť niekoľko dní v prírode je Hotel Horal, ktorý sa nachádza v susednom Česku. Tento hotel poskytuje návštevníkom nielen ubytovanie v moderne a vkusne zariadených izbách, ale aj množstvo aktivít, ktoré vám vyplnia deň. Či plánujete stráviť oddych v hoteli Horal s rodinou alebo len s partnerom, k dispozícii sú vám rôzne múzeá, zámky, turistické chodníky a ZOO, kde si dokonale oddýchnete a načerpáte nové sily. Po náročnom športovom alebo kultúrnom dni vám personál hotela Horal ponúkne wellness bazény, ktorému dokáže odolať len málokto.

Hotel Horal poskytuje návštevníkov veľké spektrum vnútorných aktivít, medzi ktorými je saunový svet, fitness centrum, masáže a v neposlednom rade bazény. Tieto hotelové možnosti môžete využiť nielen po dlhom dni strávenom v prírode, ale aj počas nevydareného počasia. Ak sa rozhodnete stráviť deň v termálnych bazénoch tohto hotela, okúpete sa v slanej horskej vode vyhriatej až na teplotu 36 stupňov, ktorá je bohatá na minerálne látky. Zaujímavosťou je, že bazény sú naplnené vodou z vlastného vrtu z hĺbky 100 metrov, ktorá sa vzhľadom k vysokej kvalite upravuje chemicky len minimálne. Bazénové centrum je rozdelené na plaveckú časť a relaxačnú, kde budete mať pokoj v príjemne vyhriatej vode. Okrem toho táto voda obsahuje aj minerálne látky, ktoré majú pozitívny vplyv na kožu a preto sa budete cítiť, ako by ste sa kúpali niekde v mori. Služby wellness priestorov môžu využívať nielen návštevníci hotela, ale aj verejnosť, ktorá sa chce zrelaxovať a nie je v hoteli ubytovaná. Na svoje si prídu aj deti, ktorým je k dispozícii detský bazén vyhradený pre tých najmenších.

wellness hotel horal

Dospelí si okrem bazénov môžu oddýchnuť aj v saunovom svete, ktoré poskytuje široké spektrum masáží. Potešiť sa môžete nielen masážou od Thajky a Filipínky,  ale dokonca aj od Srí Lančanky, ktoré pri relaxačných procedúrach využívajú tradičné metódy. Zaujímavosťou je, že každú prvú sobotu v mesiaci organizuje hotel saunovú noc, kde si môžete oddýchnuť v noci za prítomnosti sviečok. Ak neobľubujete masáže, alternatívou pre vás môže byť čas strávený v saune, ktorých je v hoteli niekoľko. V prípade, že by sa vám wellness aktivít málilo, urobiť si môžete dať telové zábaly, ktoré vás dokonale uvoľnia a zrelaxujú. Na záver odporúčame navštíviť Vital bar s občerstvením a oddych na vonkajšej odpočinkovej terase, kde sa budete kochať okolitou prírodou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *