,

Pre strojové čistenie kobercov Žilina nie je problém vyčistiť koberce kdekoľvek

Máme „chatu“ on je to totiž murovaný domček, ale my tam chodíme len cez víkendy a v lete na dovolenku. Pretože je to opravdu stará stavba niekdy z tridsiatých rokov, tak je veľmi studená a z toho dôvodu tam musíme mať všade koberce. Sice sme už aj zatepľovali, ale tím, že je to celo podpivničený domček, tak j zima ide od spodku. Máme to tam veľmi moc radi a užíváme si to tam, pretože tam máme aj záhradku a môžeme tam relaxovat. Naše deti to tam príamo zbožňují, vždy sa už v týždni pýtajú, či zajtra bude víkend. Keď sme tam byli naposledy, tak som si všimla, že koberce sú už nejako veľmi zošľapané, špinavé a prosto už nevypadali tak dobre, ako pred niekoľkými rokmi. Žilina koberce, čistenie

čím vyčistiť koberecako odstrániť škvrny na kobercistarostlivosť o svetlý koberec

Tak už som sa dohovorila…

Tak už som sa dohovorila s manželem, že objednáme si profesionálnu upratovaciu čatu z firmy na čistenie kobercov. Začala som vtedy na internete pátranie po nejakej upratovacej  firme ktorá čistí koberce v Bratislave. Ja som ani nečekala, že na mňa vybafne také veľké  množstvo upratovacích  firiem, tak som sa pustila do čítánia ponúk služieb a ich  cien. Musím sa priznať, že extrakčná metóda mňa lákala  preto, že vycháza tak lacno, ale keď som si prečítala recenzie, tak som od toho ihneď upustila. To som ešte nezažila, aby bolo toľko nespokojných zákazníkov po čištení koberca extraktorom. Hneď som sa začala pozerať na inú metódu čistenia koberca a zaujala ma strojová metóda čistenia. Preto som sa rozhodla pre firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Žilina koberce, čistenie, ktorá sa zaoberá práve strojovou metódou čistenia kobercov.

údržba koberce  lacné čistenie kobercov  najlacnejšie čistenie kobercov

Zavolala som…

Zavolala som na centrálu a dojednala som si termín čistenia. Bola som rada, že nemali problém s termínom a časom, ktorý som im povedala. V dohodnutý deň prišli pracovníci firmy a vysvetlili mi, ako to bude celé prebiehať. Nejskôr si obzreli terén, aby vedeli, koľko majú použíť chémie. Potom aplikovali chémiiu na všetky koberce a nechali ju pôsobiť nejakú dobu. Je to dôležité z toho hľadiska, aby se koberec dezinfikoval a  zbavil se baktérií, roztočov a alergénov.

Po uplynutí doby pôsobenia chémie začali koberce kartáčovať kotúčovým strojom s vysokým šampónovacím kartáčom, ktorým sú schopni vykartáčovat akýkoľvek typ koberca aj s vysokým vlasom. Prechádzali  po ňom po jeho  celej  ploche poctivo , miesto od miesta. Na kobercoch vznikala pena, ktorá na seba viazala všetku nečistotu. Až s tým skončili, pustili vysoko účinný turbo vysávač, ktorým odsávali všetku penu z koberca. Žilina koberce, čistenie

ľahké čistenie kobercov  rýchle čistenie kobercov  hĺbkové čistenie kobercov

Keby som…

Keby som u toho nebola osobne prítomná, tak by som asi neverila, že to môže byť taký malý zázrak. Teraz už vieme, že strojová metóda čistenia kobercov je skutočne tá pravá a správna. Ihneď po odsatí vysávačom boli koberce na omäk takmer suché, vlasy se na nich vzpriamili a tie farby takým spôsobem ožili, no to bolo proste niečo báječného. Koberce vypadali skoro ako nové a snáď aj ešte lepšie než kedy predtím.

Tímto by som  chcela firme A SERVIS Lipka veľa krát poďakovať za ich perfektne odvedenú prácu a za navrátenie života mojím kobercom. Určite ich služby veľmi rada odporučím aj ďalej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *