,

Ako vybrať vhodný strieborný náramok?

Rozhodli ste sa potešiť seba alebo blízkeho? Rozmýšľate nad vhodným darčekom, ktorým rozhodne nič nepokazíte? V tom prípade je strieborný náramok tou pravou voľbou – obdarovaného neurazí, práve naopak. Strieborný náramok je vkusným módnym doplnkom pre ženy i mužov, ktorí milujú jednoduché, no zároveň štýlové „kúsky“. Ako však vybrať vhodný strieborný náramok? Na čo je dobré myslieť ešte pred samotnou kúpou?

Výhody strieborného náramku

Ako už bolo naznačené v samotnom úvode, strieborný náramok je elegantný módny doplnok, ktorého výhodou je predovšetkým to, že sa hodí skutočne komukoľvek. Ide o cenovo dostupný produkt, ktorý podtrhne osobnosť a doplní šatník. Pri jeho výbere je však dôležité zvoliť správnu veľkosť a štýl – ako na to?

Výber vhodnej veľkosti

Priemer zápästia máme rôzny. Z tohto dôvodu majú náramky svoje veľkostné číslovanie, zhruba od 18 cm. Samozrejme, že zvoliť správnu veľkosť nie je vôbec jednoduché, a práve preto je možné náramok vymeniť, prípadne si nechať skrátiť. Pred kúpou je teda vhodné zmerať rozmer zápästia, prípadne nenápadne zistiť veľkosť náramku.

Výber vhodného štýlu

Strieborné náramky sa vyberájú s ohľadom na váš štýl, resp. štýl obdarovaného. Existuje niekoľko základných typov, medzi ktorými sa budete musieť rozhodnúť aj vy. Vo všeobecnosti možno povedať, že náramky môžu byť živé, extravagantné, dynamické, či naopak minimalistické. Dôležité je tiež zvážiť príležitosť a bezpochyby i štýl obdarovaného. Taktiež by ste mali zvážiť to, či je lepší jemný alebo masívny náramok. Totiž, na štíhlej ruke bude vyzerať krajšie jemnejší náramok, naopak na plnšej a objemnejšej ruke výrazný náramok, ktorý len tak ľahko „nezanikne“. V konečnom dôsledku je nutné rozlišovať, či je náramok určený pre dieťa, ženu alebo muža – totiž, náramky môžu byť aj unisex, a práve v tomto prípade je dôležité riadiť sa podľa vyššie spomínaných pravidiel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *