,

Koho si zvoliť na kvalitné voskovanie podlahy? Impregnácia, strojové čistenie a umývanie podláh, Martin

Rada by som na tomto mieste napísala niekoľko slov o spoločnosti A SERVIS LIPKA, s. r. o., Martin podlahy, čistenie, ktorú som si našla vďaka informáciám na webe. Firma realizuje strojové čistenie a voskovanie podláh a čistenie kotúčovým strojom. Ten je zárukou ich hĺbkového čistenia. V mojom prípade išlo o vyčistenie parkiet telocvičnej haly.

Podlaha v telocvični už si zaslúžila odborný zásah

Podlaha v telocvični má najlepšie roky za sebou a potrebovala zrenovovať ako soľ. Vedeli sme, že sami to nezvládneme. Takže bolo treba osloviť odborníkov. Kontaktovali sme firmu A SERVIS a opísali im náš problém. Na konci rozhovoru bol konkrétny termín, čas a finančná kalkulácia.

Pracovníci, čo začali na čistení pracovať, boli dokonalí profesionáli. Pracovali rýchlo a spoľahlivo. Takmer z každého ich pohybu bolo celkom zrejmé, že kvalita a výsledok sú základnou motiváciou ich práce. Prezradili nám, že kotúčové stroje používajú aj na čistenie linolea, dlažby alebo plávajúcej podlahy. Parkety teda vydrhli a vykartáčovali.

Vďaka vosku podlaha nebude kĺzať

Po vysušení celej plochy nasledovala aplikácia vosku. Ten nanášali pomocou špeciálneho stroja. Sami nám navrhli, koľko náterov bude podlaha potrebovať. Dali nám na výber medzi pololeským a matným voskom, a naviac ma ubezpečili, že podlaha sa nebude kĺzať. Čo je pre bezpečný pohyb v telocvični nanajvýš dôležitý parameter.

Rada by som túto spoločnosť odporučila aj do vašej pozornosti. Keďže naše skúsenosti s jej prístupom, kvalitou a vykonanou prácou sú len pozitívne. Naše očakávania skrátka firma A SERVIS LIPKA naplnila v každom smere.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *