,

Čistenie podlahy Trenčín, Nanoimpregnácia, strojové čistenie, umývanie, podláh

So znečištením podláh sa stretávám dnes a každodenne. Pracujem totiž ako vedúci upratovacej čaty v jednom z bratislavských obchodných domov. Klasicky podlahy umývame s automatickým podlahovým strojom. Ten dokáže bez problémov odstraňovať každodenné nečistoty. Ale nemá dostatočnú silu na to, aby podlahu zbavil špiny, ktorá se usadzuje v štruktúe.

Firma, s ktorou je radosť spolupracovať

Dokážeme s ním umyť podlahu tak, aby na pohľad vyzerala podlaha čisto. Avšak rovnako raz za čas musíme prevádzať hĺbkové čistenie. Zvoliť si správnú firmu nebolo ľahké. Veľkú úlohu hrala spoľahlivost zúčastnených firiem, ktorú niektoré nedokázali dodržať. Úspešný som bol až po objednaní služieb spoločnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o.Trenčín mytie podlahy.

Pretože sa jedná o rozlohou veľkú podlahu na čistenie, tak sme všetko riešili osobne priamo v našom obchodnom dome. Musím uznať, že jednanie s týmito ľuďmi bolo už od začiatku úplne skvelé a všetko išlo ako po masle. Dohoda bola veľmi rýchla a aj sme sa dohodli na výhodnej cene. Čo sa mi ale páčilo nejviac, bola ponuka ochrany podlahy, o kterej som do teraz neveděl. A to v podobe voskovania podláh.

Výsledky hovoria samé za seba

Musím povedať, že dokázali podlahu vyčistit tak, ako sa od týchto profíkov očakáva. Keď zažartujem, tak je tá podlaha taká čistá že by sa z nej snáď dalo aj jesť. Čo ma ale dostalo, bol samotný vosk. Podlahu tak rozjasnil že opäť vyzerala ako nová a hlavne po daždi sa vôbec nekĺzala. A pripadala mi, že se po nej chodí oveľa viac bezpečnejšie.

Musím povedať, že jej údržba je jednoduchšia. Pretože sa nečistoty nedostávajú do štruktury podlahy, kde by se usadzovali. Spolupracujem s touto firmou už nejaký ten mesiac a musím uznať, že táto spolupráca vždy prebieha na jedničku. Nikdy neboli žiadne problémy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *