,

Výškové umývanie, čistenie, nano impregnácia výkladov, okien, výškové práce Žilina

Pekné odpoludnie. Za nás, malý obchodík Albi v jednom obchodnom centre  v Trnave, by som sa tiež rada vyjadrila. Skúsenost s firmou „A SERVIS LIPKA, s.r.o. Žilina, výškové umývanie okien“ totiž máme tiež. A to veľmi dobrú.

A teraz konkrétnejšie

O umývanie z ich strany sme požiadali prvýkrát před dvoma rokmi. Otvárali sme akurát našu predajňu v tomto obchodnom centre po predchádzajúcom inom nájomníkovi. A pretože sa naša predajňa musela pred otevrením rekonštruovať, okná sme mali opravdu veľmi zaprášené. Kontakt na ich firmu sme mali z našej centrály. Protože niektoré naše sesterské prodajne boli tiež od nich umývané.

Domluva bola rýchla

Zavolala som teda, s majiteľom firmy pánom Lipkom sme sa dohovorili na konkrétný deň a čas a potom k nám prišiel ich pracovník. Výklady nám nakoniec umyl dvakrát tak jako ako zvnútra, tak aj zvonku. Boli totiž opravdu v dosť zlom stave. Naviac na nich eště zostaly zbytky priehľadnej samolepiacej pásky od predchádzajúcého nájomníka. Ale pán si vzal na to nejakú žiletku a všetko zo skla na okne pohodlne odstránil. Vždy si výklady predtým ešte poriadne namočil a pretrel, aby mu to išlo jednoduchšie. Na umývanie používal potom veľkú vysúvaciu tyč, „umývák“ (neviem, ako by som to presne nazvala) a stierku. Vodu mal dokonce už so sebou. Žiadné zložité veci.

Boli sme spokojní

Každopádne výsledok práce bol opravdu veľmi  dobrý. Dokonca keď som ho požiadala aj o umytíe iných vecí v obchode. Vyhovel mi – my sme samozrejme boli ochotní za veci čo boli  naviac mimo vyčistenia výkladov zaplatiť. Požiadala som ho aj o utrenie plastových okrajov od klimatizáce na stenách. Aj  keď se na to najskôr netváril moc nadšene (pretože vraj s nimi nemá žiadné skúsenosti), vzal si rebrík a vyhovel nám. Bola som určite tomu len rada. Takže pokým  to zhrniem, my sme boli spokojení. Pravidelné umývanie síce od nich teraz nepotrebujeme, ale čisto si stále zachováváme  a čisto aj máme a keď bude treba…

S pozdravom Danka,  vedúca

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *