,

Aj stará podlaha môže vyzerať ako nová. Impregnácia a kryštalizácia podláh Zvolen

 

Presťahovali sme do do bytu vo Zvolene. Vedeli sme, že podlahy tvoria staré parkety, no zvlášť dobre nevyzerali. Bolo jasné, že bývalí majitelia im venovali minimum času a opatery. Byt nás presvedčil cenou a polohou, a tak sme chceli dajaký peniaz venovať aj podlahám. Vedela som, že môj dobrý kamarát si do svojho podniku objednáva na voskovanie podláh firmu, s ktorou je spokojný. Rozhodli sme sa ju vyskúšať aj my. Išlo o firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Zvolen podlahy, čistenie.

Staré parkety

Prvý telefonát nás upokojil už celkom, lebo na otázku, či si dokážu poradiť so starými parketami, zaznela kladná a uisťujúca odpoveď. Upozorňovali sme, že chceme parkety ošetriť čo najlepšie ešte predtým ako sa do bytu nasťahujeme. Veď presúvať nábytok nie je žiadny med. A tak padol definitívny termín – prídu o týždeň. Keď napokon prišli, začalo všetko dokonale kmitať. Prácu si rozdelili a podlahy poriadne vyčistili. Potom naniesli vosk a plochy vyleštili.

Úžasný výsledok

Výsledok nás nechal stáť na prahu. Bol naozaj jedinečný. Dokonca sa žiadna z podláh ani nešmýkala, ako sa dalo zo dávnejších skúseností predpokladať. Bolo jasné, že takéto riešenie je pre parkety najlepšie a pravidelnú údržbu vždy zveríme do rúk skutočným odborníkom. Ľuďom, ktorí vedia citlivo zmeniť starú podlahu na novú. Hľadať ich už nemusíme, veď je to firma A SERVIS LIPKA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *