,

Umývanie okien, výkladov Bratislava

Nedávno som si splnila sen a otvorila som si s kamarátkou malú kaviareň. Chceli sme, aby naša kaviarnička bola príjemná, útulná a čistá. Hlavný vchod sa nachádza na rušnej ulici a lemujú ho veľké okná, alebo skôr výklady. Hľadali sme spoľahlivú firmu, ktorá by nám zabezpečila pravidelné umývanie týchto plôch.

Splnený sen

V Bratislave je celý rad upratovacích firiem. Dali sme teda na odporúčanie susedných obchodov, ktoré už roky využívajú služby firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Bratislava okná, čistenie. S odstupom času vieme, že to bola správna voľba. Komunikácia so zamestnancami je vždy perfektná. Nikdy sa nám nestalo, že by nám nikto výklad neumyl. Pravidelne 1x za mesiac k nám chodí jeden pán, ktorý je veľmi starostlivý. Keď bol chorý, poslala firma kolegu, ktorý výklady umyl rovnako kvalitne.

Štandard kvality

Je vidieť, že si firma drží štandard kvality a ich zamestnanci majú s umývaním okien dlhoročné skúsenosti. Najskôr plochy umyjú nepenivým saponátom a okenným mopom. Potom vodu zotrú gumovou stierkou a na záver ešte preleštia suchou bavlnenou textíliou. Ten trik so suchým leštením je skvelý. Okná sa tak nešpinia a aj keď sú mierne zaprášené, vyzerajú stále dobre. Po tejto skúsenosti už ani doma nepoužívam leštiace prostriedky v spreji, ktoré majú údajne zaistiť lesklé okná. Opak je pravdou, po leštidlách zostávajú na oknách kruhy po leštení, ktoré časom priťahujú prach.

Bezchybná spolupráca

Výklady umyté od A SERVISu sú vždy krásne lesklé a čisté. Pokiaľ potrebujeme nárazovo umyť výklad skôr, zavoláme na centrálu a pani nám hneď na druhý deň pošle umývača. Páči sa nám, že firma je flexibilná a snaží sa vždy vyjsť klientovi v ústrety. Nie je problém zabezpečiť umývanie skoro ráno, teda mimo otváracích hodín, aby pred príchodom prvého klienta bolo všetko perfektné a čisté. Pokiaľ hľadáte renomovanú firmu na upratovanie Vašich priestorov, odporúčame služby A SERVIS LIPKA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *