,

Rýchla a dôsledná likvidácia plesní jedine s firmou A SERVIS LIPKA! Čistenie plesní Humenné

Pracujem u súkromného podnikateľa, kancelárie má v priestoroch budovy, ktorú vlastní, a v ktorej má aj svoj byt. Všetky kancelárie zariaďoval sám podľa svojho vkusu. Na mňa je šéfom vkus trošku staromódny, dlhú dobu mal steny oblepené tapetami s príšerným vzorom. Nikdy som nechápala, kto by niečo také mohol kupovať, pochopila som to až v čase, keď som u tohto zamestnávateľa začala pracovať. Odstránenie plesní v murive

ako sa popasovať s plesňamistopy od plesní na stenách

Nebol to žiadny pozostatok…

Nebol to žiadny pozostatok predchádzajúceho nájomníka, šéf si nimi vytapetoval steny práve to leto, keď som nastupovala. Lenže na jeseň už sa nestačil čudovať. Steny začali vlhnúť, tapety sa krútili a odstávali od steny. Keď šéf v jednom mieste tapetu strhol, zistili sme, že je stena pod nimi vlhká a plesnivá. S tým bolo nutné niečo urobiť Ako odstrániť pleseň, šéf si dobre uvedomoval, že je povinný to riešiť aj kvôli nám – svojim zamestnancom.

O týždeň neskôr sa na plesne prišli pozrieť technici firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstránenie plesní v murive. Vysvetlili šéfovi, že musí viac vetrať, pretože sa inak vodná para, ktorú dýchaním produkujú všetci jeho zamestnanci, vsakuje do stien a tam sa aj vďaka tapetám drží. Takže prvou úlohou bolo vetranie, druhou zloženie tapiet.

vysoká vlhkosť v domevlhkosť stien

Situácia sa tým veľa zlepšila…

Situácia sa tým veľa zlepšila, ale stále ešte bol potrebný zásah technikov. Tí všetky plesne potreli kyslou chémiou, aby ich bolo možné bezpečne odstraňovať kefami. Stenu ďalej vydezinfikovali, rovnako ako všetko zariadenie a podlahy v miestnosti. Odstránenie plesní v murive

Keďže riziko, že sa vlhkosť v miestnosti opäť zvýši, stále platilo odporúčanie technikov znovu nepripevňovať tapety, ale namiesto toho ochrániť stenu nanesením LSG náteru. Ochranný film, ktorý náter na stene vytvorí, neprepúšťa dovnútra steny vlhkosť, ale dovoľuje jej unikať von. Je to geniálne riešenie vyššej vlhkosti v miestnostiach.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *