,

Pokud máte LSG, plíseň ve vašem domě nemá šanci. Odstranění plísní v Brně

Nikdo není nikdy nadšený, když objevil, že se u něj doma dělá plíseň. A ještě méně je určitě nadšený z toho, když zjistí, že většina klasických přípravků proti plísním jim ve zbavení se plísně příliš nepomáhá. Proto v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. jak se zbavit plísně

jak zničit plíseňaby se plísním nedařiloLSG proti plísním

Naše antimikrobiální působení…

Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí a nemuseli jsme řešit jak se zbavit plísně. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku. Abyste plísni předešli, tak by mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC.

nátěr proti plísnímprotiplísňová vrstvaplísně u oken

Pokud máte v nějaké místnosti…

Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém. Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň, o tom už jsme určitě slyšeli sami.

Plíseň se vždy držela prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně. Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. A vyplatí se to i z hlediska nákladů na topení. Lepší je v obytných místnostech dodržovat teplotu v rozsahu mezi 18 a 22 stupni Celsia, než nechat místnosti nehospodárně vychladnout pod 18 stupňů Celsia a následně místnosti znovu vytápět na ideální teplotu vzduchu, protože i když to tak na první pohled nemusí vypadat, je to finančně velice nevýhodné, proto je lepší udržovat stejnou teplotu – navíc tím budujete i jistou prevenci proti plísním.

obrana proti plísnímplíseň na oknechdomácnost bez plísní

Ale i ta bohužel nemusí být vždy stoprocentní…

Ale i ta bohužel nemusí být vždy stoprocentní, proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně. Spokojena je s ním i jedna z našich posledních klientek. Udělala se jí plíseň v její pracovně, kde netrávila každý den, ale jen tehdy, když má home office. Snažila se to vyčistit, ale nešlo jí to. V jejím případě byla plíseň způsobena právě zmíněným teplotním rozdílem. Každopádně se nám plíseň povedlo odstranit a LSG se postaral o to, že už s plísní nemá žádné potíže. Z čehož má radost samozřejmě nejen ona, ale i my. jak se zbavit plísně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *