, ,

Zrekonstruovaný dům a krásně čistá okna díky A SERVIS LIPKA. Co víc si přát?Výškové mytí oken Praha

Dlouho jsme váhali a šetřili. Ale pak jsme si řekli, že to nemůžeme odkládat do nekonečně a rozhodli jsme se. Necháme zrekonstruovat dům. Je už v bídném stavu a bez zásahu by byla jenom otázky času, kdy nám spadne na hlavu. Začali jsme novou střechou, protože nám pršelo na půdu a pokračovali jsme zateplením fasády. Tyto dvě věci byly určitě nejdražší. No, vlastně spolkly v podstatě celý rozpočet. Se zateplováním mají naši známí různé zkušenosti, tak jsme investovali hodně času do výběru správné firmy.  Nakonec dopadlo všechno dobře a my měli krásnou meruňkovou fasádu. Musím říct, že s výsledkem jsem byla opravdu spokojená. Náš dům teď vypadá konečně trochu k světu a v naší ulici už nevyčnívá mezi ostatními, které jsou většinou taky krásně opravené.

Okna beze šmouh Mytí nedostupných oken Okna umývání

Ovšem po řemeslnících…

Ovšem po řemeslnících zůstal hrozný nepořádek a to zejména na oknech. Sice jsme je měly zakryté, ale i přesto na nich zaschla barva a různé zbytky řemeslných materiálů, které ani neumím pojmenovat. Každopádně jsem se toho potřebovala zbavit. Protože jsem měla dost práce s jiným úklidem a tyhle nečistoty šly jenom špatně dolů, rozhodla jsem se kontaktovat profesionály. Naštěstí u nás v práci spolupracují s firmou mytí oken. a já vím, že jejich práce je kvalitní. Rozhodla jsem se je kontaktovat. Všichni zaměstnanci A SERVISU byli velice milí a profesionální. No a co je nejdůležitější je to, že okna byla dokonale čistá a zářila ještě několik týdnů. Technologie, které používají zaměstnanci z A SERVISU k mytí oken, spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou, tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha.

Jak se starat o okna, aby co nejdéle vydrželačistá okna od profesionálůOkna, která dělají radost

Nějak tak postupovali v případě mytí…

Nějak tak postupovali v případě mytí i našich oken. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. K tomu použili speciální postup takzvaného suchého leštění, prý ze zásady nikdy nepoužívají leštící přípravky. Přesto, že se jedná o fyzicky daleko náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá a chemikálie použité na vyčistění po nějaké době nezpůsobí nevzhledné šmouhy. S výsledkem jsem opravdu spokojená, protože okna vypadaly opravdu krásně a vydržely čisté dost dlouho a to nejenom skleněné tabulky, ale také rámy oken, parapety a kličky. Firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. můžu vřele doporučit úplně všem, zvláště proto, že jde vidět, že vychází z dlouholetých zkušeností práce v oboru. Kéž by všechny služby byly prováděny takto kvalitně. Kdyby byli třeba ti dělníci opatrnější, ani bychom je nemuseli volat.

okna beze šmouh odstranění nečistot z oken profesionální mytí oken ve výškách

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *