,

Co pomáhá plísním v jejich růstu? Možná se budete divit! Odstranění plísní v Ústí nad Labem.

Nedávno jsem měl možnost setkat se s výjimečnou českou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tu bych rád doporučil všem těm, kteří mají vleklé potíže s plísněmi. Tato firma si s nimi totiž dokáže výborně poradit. Měl jsem možnost pozorovat jejich práci v domě mých rodičů.

Plíseň kam se podíváš

Mí rodiče se už nějakou dobu trápili s plísněmi a nevěděli, co si s nimi počít. Neměli ani tušení, že si k nim dopomohli sami. Ale to jim dokázali vysvětlit teprve až technici z A SERVISU.

Moje maminka strašně ráda pěstuje květiny a nejrůznější rostlinky. Všechny okenní parapety v domě pokrývají rozmanité sazeničky a rostliny. K tomu mají důkladně uzavřena okna. Ta otevírají jen zřídka, aby tatínek nenachladl a nemrzly rostlinky. Digestoř se nezapíná, protože se mamince nelíbí její zvuk. A výsledkem je plíseň ve všech místnostech. Rodiče svým jednáním zvýšili vlhkost. Museli začít řešit jak čistit plíseň.

Léčba šokem

Technici ukazovali rodičům jednu věc za druhou, které dělají špatně a kterými pomáhají plísním v růstu. Byl to ten nejlepší způsob, jak jim to oznámit. Prostě léčba šokem. Rodiče si to už konečně potřebovali uvědomit. A začaly se dít věci. Digestoř začali zapínat při každém vaření, větralo se pravidelně a některé rostlinky byly darovány sousedkám.

Pánové z firmy se pustili do likvidace plísní. Dali si s tím záležet. Pracovali velice pečlivě, aby na stěnách nezůstal jediný plísňový zárodek. Dokonce vysávali a dezinfikovali místnosti, aby z nich odstranili uvolněné spory. Na ty nejvíce ohrožené stěny pak nanesli LSG nátěr, což je trumf firmy. Má totiž speciální složení, které dokáže poskytnou stěně ochranu proti pronikající vlhkosti.

Rodiče jsou s prací této firmy nesmírně spokojení a to tak, že mě přesvědčili, abych za ně napsal tento příspěvek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *