, ,

Nesledujete režim pitia? Trápi nielen vaše zdravie, ale aj vašu krásu

rýchlo, lacno vytepovať koberecTúto frázu nájdete takmer všade, ale niektorí ju stále nechápu, ale je to naozaj veľmi dôležité. Ale koľko by ste mali piť správne? Jednoduchým nástrojom je vzorec, ktorý hovorí, že každý kilogram vašej hmotnosti potrebuje 30-35 ml tekutiny. To znamená, že ak vážite napríklad 60 kg, mali by ste piť približne 1,8 – 2,1 litra. Príjem tekutín je ideálny na rozšírenie po celý deň, pred spaním je mierne znížený, aby sa predišlo prerušeniu spánku.

Celkovo je lepšie piť hlavne ráno, aby ste nezaťažovali obličky. V dňoch, keď sme športovali, samozrejme potrebujeme piť oveľa viac. Mali by sme doplniť toľko, koľko vody telo opustí. Rovnaké pravidlo platí aj v letných dňoch, keď teploty dosiahnu oveľa vyššie hodnoty. Dostatočný pitný režim zabraňuje prehriatiu a podvýžive. Ale ak tu hovoríme o tekutinách, nepijeme žiadnu sladkú limonádu alebo šťavu. A žiadny alkohol. Ideálne je čistá voda doplnená ovocnými a bylinnými čajmi, raz za čas obohatená minerálnou vodou s vyšším obsahom minerálov. Ideálna teplota nápoja by mala byť 8 – 10 ° C alebo vyššia.

dezinfekčné čistenie kobercovČistenie kobercov

Ak chcete piť kávu, musíte piť ešte viac vody, pretože dehydruje. A ako nám naše telo poskytne dostatok tekutín, aby sme mu poďakovali? Budeme mať krásnejšiu pleť a ďalej znižujeme výskyt celulitídy. Je tiež dôležité pre tých, ktorí sa snažia znížiť svoju váhu. Nedostatok príjmu tekutín môže viesť k obličkovým kameňom, ale aj tendenciám k únave. Niektoré zásady sú dobré nasledovať. Napríklad, neplatí ísť domov – a čistiť koberec. Je oveľa lepšie objednať si upratovací servis na A SERVIS LIPKA, s. r. o., Čistenie kobercov Bratislava, pretože sú to správni profesionáli.

domácich prác tepovanie sedačiek0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *