, ,

Zimná sezóna sa blíži, je potrebné vybrať správne lyžiarky.

 rýchlo, lacno vytepovať koberecZima sa neodvratne blíži, k čomu patrí aj lyžiarska sezóna, na ktorú sa teší mnoho ľudí. Sneh, lyžovanie a večerné party v horskej chate, čo viac si priať? Ale prv než niekam vyrazíte, je potrebné si  nájsť to správne lyžiarske vybavenie. Väčšina ľudí, ktorá si kupujú nové vybavenie do hôr, sa úzkostlivo sústredí na správny výber lyží, teda na ich dĺžku, šírku a podobne.

Rovnakú pozornosť by ste mali ovšem venovať výberu lyžiarskych topánok, ktoré s lyžami tvoria jeden celok. Aj na perfektných lyžiach sa vám bude zle jazdiť, pokiaľ vám lyžiarka nebude poriadne sedieť a nielen že sa vám bude zle jazdiť, ale môžete aj jednoduchšie prísť k úrazu. Pri skúšaní lyžiarok je potrebné si pozrieť omnoho viac vecí než len to, že sa do nich vojdete. Aby ste vedeli, či lyžiarky poriadne sedia, je potrebné ich zapnúť až do poslednej pracky.

dezinfekčné čistenie kobercovStrojové čistenie, tepovanie

Po upevnení lyžiarky dajte nohu do flexi – do polohy, v ktorej ju máte pri lyžovaní, takže koleno dopredu (tak sa päta dostane dozadu a chodidlo bude v správnej polohe). Po tomto postupe a obutí obidvoch lyžiarok si v nich stúpnite, dajte kolená dopredu a niekoľkokrát  sa oprite o holene. A ak vás v tomto prípade nikde nič netlačí  a zároveň cítite, že je noha aj v holeni spevnená, potom máte vyhraté a môžete ísť  bez obáv brázdiť lyžiarske zjazdovky.

Pokiaľ si nebudete sami presne dať rady, požiadajte obsluhu. Vždy je rozumné sa obrátiť na odborníkov, aj keď si myslíte, že si viete dať rady. To platí dokonca aj v prípade domácich prác. Zverte radšej svoj koberec upratovacej firme A SERVIS LIPKA, s. r. o., Strojové čistenie, tepovanie, Trebišov, ktorá realizuje profesionálne hĺbkové čistenie kobercov.

domácich práchĺbkové čistenie kobercov

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *