,

Straší vás na stene pleseň? Ľudia z A SERVIS LIPKA vás tejto nočnej mory zbavia. Odstránenie plesní Michalovce

Nie je to tak dávno, čo sa v našej posilňovni začala robiť pleseň. Snažili sme sa to síce vyčistiť. Ale asi ako väčšina, ktorá sa to snažila vyčistiť vlastnou silou, sme nemali veľmi úspech. O tom, že sme na to nakúpili aj celkom drahé čistiace prostriedky, sa radšej nebudem ani veľmi rozpisovať. Akurát by ma to znova naštvalo. Proste hromada peňazí vyhodená oknom alebo ako by povedal manžel, spláchnuté do záchoda.

Sami sme si s plesňou neporadili

Takže museli prísť na rad odborníci. Pýtali sme sa známych a hľadali na internete, až sme sa rozhodli pre upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čierna pleseň v kúpeľni. Ktorú by som týmto chcela všetkým odporučiť, hlavne jej službu likvidáciu plesní.

S plesňou si dokázali poradiť bez najmenších problémov. Ale z čoho som mala asi najväčšiu radosť, tak to, že zamestnanci boli veľmi milí a ochotní. Pretože vážne nerada spolupracujem s nepríjemnými ľuďmi, aj keď majú dobrý servis. Ale tu sú ako príjemní ľudia, tak i skvelý servis. A aj za dobrú cenu.

A SERVIS môžeme len odporučiť

Človek si musí uvedomiť, že tieto služby sú už trochu drahšie sami o sebe. Takže sa na to nesmie pozrieť a povedať si, že je to nejaká veľká pálka. Rozhodne nie je, keď vezmem ešte do úvahy kvalitu ich práce a koľko za to treba peňazí za to napríklad požadujú aj iné firmy. Pomer ceny a kvality rozhodne tu vychádza najlepšie.

Hlavne ak ľudia platia vstup za posilňovňu, mala by tá cena tiež tomu všetkému zodpovedať. Do toho spadá aj pekné čisté prostredie. Takže za mňa túto firmu určite odporúčam. Navyše ponúkajú aj mnoho ďalších služieb, ktoré v budúcnosti tiež plánujem vyskúšať. Takže potom tiež podám report, či aj ten zvyšok stojí za to. Ale povedala by som, že áno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *