,

Starší koberec opět jako nový. Jak na to? Strojové hloubkové čištění a renovace koberců Brno

Jestli sháníte někoho skutečně dobrého na čištění koberců, tak vám doporučuji úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. S ní mám tu nejlepší zkušenost. Potřebovala jsem vyčistit koberec a bála jsem se, abych při výběru nešlápla vedle. A tohle byla trefa do černého.

Krém místo na kůži skončil na koberci

Vylila jsem si totiž na koberec v ložnici tělové mléko. A já mám v ložnici tmavý koberec, takže to bylo hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale šlo mi to špatně. A protože jsem šílená perfekcionistka, tak jsem ten koberec nemohla nechat. Přítel se mi s čištěním snažil pomoct, ale taky mu to nešlo. Takže úklidová firma byla skutečně jediná možnost, jak to vyřešit. Ale když už jsme věděli, že do toho budeme muset investovat peníze, tak jsme si řekli, že si koberec necháme rovnou vyčistit i v obývacím pokoji.

Vybrali jsme dobře

Takže jsme hledali poměrně důkladně. Na internetu jsme přečetli hromadu recenzí, abychom měli jistotu, že to nebudou vyhozené peníze.  A nakonec jsme si vybrali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která měla největší počet kladných recenzí. A když jsem viděla jejich práci, byla jsem nadšená, vážně. Všechny mastné skvrny zmizely a koberce vypadaly tak dobře, jak kdybychom je koupili a ne nechali jen vyčistit. Takže jsem ráda, že jsme si nechali vyčistit i koberec v obýváku, i když ten nebyl nějak extra špinavý. Takto hodně prokoukl.

Lepší výsledky, než jsme čekali

Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu a speciální chemikálie, které hezky provoněly celý dům. Nejprve koberec dlouho kartáčovali strojem do koberců a čistili. Poté všechnu špínu vysáli velice výkonným vysavačem, čímž koberce zbavili i roztočů. Skvrna po tělovém mléce samozřejmě zmizla. Byli jsme fakt nadšení, protože s takovým výsledkem jsme nepočítali ani přes všechny ty dobré recenze. Proto tuto úklidovou firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučujeme, protože to jsou skuteční mistři ve svém oboru.

Stali se z nás stálí zákazníci

Od té doby, co u nás byli, jsme se rozhodli jejich služby využívat pravidelně, abychom tak prodloužili životnost našich koberců a udržovali stále jejich hezký vzhled. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale vzhledem k veliké kvalitě jejich služeb to pro mě není částka, kterou bychom s přítelem nebyli ochotní obětovat. Zaměstnanci byli velice milí a opatrní k ostatním věcem v našem bytě, takže mě zkrátka nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout. Za nás maximální spokojenost na všech rovinách. Takže pokud poptáváte čištění koberců, je toto skutečně ta nejlepší alternativa, kterou byste si mohli zvolit. Zaměstnanci jsou moc milí a je s nimi perfektní domluva, takže u nich opravdu nenajdete jediné negativum. Tuto službu jsem hledala a našla na Koberce ceník, čištění Brno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *