,

Za to, co nám provedli jim zmalujeme xichty. Co je na mytí a ochraně fasád proti graffiti.

Již několik let máme jednu z největších fabrik na kosmetiku v České republice. Také nám trvalo dlouho, než jsme toho dosáhli. Od začátku jsme tvrdě dřeli. Snažili jsme se vždy uhodnout, co zrovna bude momentálním trendem.

Ne obecně,…

cena odstranění graffitiNe obecně, ale v oblasti trhu s kosmetikou. I když to s tím samozřejmě také souvisí. Jezdívali jsme do Německa na různé veletrhy, kde jsme se snažili nabrat inspiraci. Vždycky jsme pak přijeli celí nadšení a jali se do navrhování nových líčidel. Jenže český trh je přijímal dost těžko. Neustále měli k něčemu výhrady. A hlavně lidé mnohdy ani o nových možnostech neměli tušení. To spíše jen kolegové, kteří jako my byli podobně zapálení do vymýšlení nových vychytávek. Mrzelo nás to. Ale postupně se situace začala zlepšovat.

Lidé se více…

jak odstranit graffitiLidé se více začali zajímat o sebe. A potažmo i o svůj vzhled. A péči o něj. Zejména tedy ženy. Raketový odbyt produktů jsme zaznamenali asi před dvanácti let. A musíme říct, že od té doby se nám daří čím dál více a více. Některé firmy k nám přímo chodí na poradenství. Ptají se, jak jsme toho docílili. A my pokaždé odpovíme to stejné. Prostě jsme dřeli. Zní to prostě. Ale je to tak. Když budete dřít a mít píli, ono se to najednou stane. A vy nebudete stačit zírat. A samozřejmě okolí také. Najednou se k vám začnou hlásit staří přátelé.

Nebo spíše nepřátelé…

čím odstranit graffitiNebo spíše nepřátelé či lidé o kterých jste neměli ponětí, že vás znají. No zkrátka lidé jsou falešní a závidí si. Z úspěšných lidí se chtějí jen přiživit. Ale že by něčeho sami dosáhli? Toho se nemusíte obávat. Kdepak. Ale pomluvy a závist to ano. Samozřejmě tu a tam musíme investovat do udržení naší firmy. Občas se přihodí nějaká havárie. Také fabrika se musí uklízet, protože zkrátka nechcete, aby zapadla prachem. Nebo se občas stane něco neočekávaného. Přesně i na neočekávané výdaje musíte mít občas něco stranou. Nedávno se nám právě stalo, že nám někdo fabriku posprejoval graffiti. No, co na to říct. Neskutečně nás to naštvalo. Jenže fabriku jsme tak nechat nemohli. Dali jsme hlavy dohromady a přemýšleli, co můžeme dělat. Zazněly názory jako přemalovat budovu. Jenže pak někdo řekl, že přemalování nestačí.

Že graffiti půjde…

Že graffiti půjde stále vidět. Někdo zase, že malování je moc drahé. A tak dále. Třesky plesky. nejlevnější odstranění graffitiNakonec jsme se shodli, že zkusíme najíst nějakého profesionála, co graffiti odstraní. Zabralo nám to pár chvil, ale nakonec jsme našli společnost A SERVIS LIPKA. Ta měla na svých stránkách přehledně vysvětleno, jak vypadá postup. Kolik co stojí od kolika metrů. A tak dále. Zdálo se nám to celkem fér. Řekli jsme si, že do toho půjdeme, takže jsme je objednali. Graffiti firma odstranila bez problému. Myslím, že Brno čištění graffiti je solidní firma. Svoji práci vykonává dobře, bez skrytých poplatků. Za sebe ji mohu doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *