, ,

Strojové čištění koberců si poradí i s tekutou rtěnkou na koberci. Tepování koberců Praha

Zdravím, nedávno jsem měla tu příležitost spolupracovat s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. kterou jsem si najala, aby mi v ložnici vyčistila koberec, který se mi povedlo zašpinit opravdu originálním způsobem. Chystala jsem se na podnikový večírek a chtěla jsem vypadat vážně dobře, dokonce jsem si na to koupila drahou kvalitní tekutou rtěnku – takovou tu, co zaschne a vydrží skoro všechno.

Jenže mi spadla na zem a já si toho nevšimla. A bohužel byla otevřená a já odešla do koupelny dělat si vlasy. A když jsem se vrátila, půlka rtěnky už byla na koberci. Takže když jsem se vrátila a vydělat to, začala jsem samozřejmě pěkně vyšilovat. Hned jsem popadla mýdlo a kýbl s vodou, protože jsem doma zrovna žádné speciální čisticí prostředky na koberce neměla.

Ale…

Ale jediné, čeho jsem docílila, že jsem skvrnu od rtěnky akorát více rozmatlala. Takže mi bylo jasné, že na to bude potřeba si najmout nějakou úklidovou firmu. Sedla jsem si k internetu a hledala tam nějakou úklidovou firmu, která by to vyčistila. Protože nikdo z mých známých o nikom nevěděl.

Na počítači jsem strávila asi hodiny, ale stálo to za to, protože jsem tam objevila právě úklidovou firmu čištění koberců, Praha 9. Ne, že by mi trvalo tak dlouho, než jsem ji tam našla, protože byla hned na prvních příčkách vyhledávání, ale chtěla jsem si ověřit její reference a za celou tu dobu jsem na ni nenašla ani jednu negativní recenzi, tak jsem věděla, že to bude to pravé.

A jejich…

A jejich zaměstnanci mi skutečně dokázali koberce vyčistit. Použili na to strojovou metodu, po které křiklavá rtěnka z koberce zmizela a koberec vypadal úplně jako nový. Četla jsem, že je strojová metoda čištění časově náročná, ale ani mi nepřišlo, že by jim to nějak extra dlouho trvalo, což bylo taky fajn, že vám to nezabralo celý den.

I cena mi přišla přijatelná, když vezmu v potaz, jak skvělou práci nabízejí. Navíc strojová metoda je i fyzicky náročná a kvalitní kosmetika, kterou se koberec čistí, také není nejlevnější, takže je potřeba vzít v úvahu i tyto faktory, než člověk začne dělat soudy nad cenou této služby. Odvedli skutečně vynikající práci a mě nenapadá nic, co bych ji mohla vytknout.

Zaujali mě ve všech směrech, tak jsem se o ně začala více zajímat a zjistila, že nabízí celou řadu úklidových služeb. A takové mytí oken taky určitě někdy využiju. Protože jednak umývání oken nenávidím a jednak bydlím ve vysokém patře a hrozně se bojím výšek. Věřím, že i jejich ostatní služby jsou stejně tak kvalitní jako jejich čištění koberců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *