,

Strojové mytí podlah Brno si poradí i se zaschlým vlasovým kondicionérem

Hledáte někoho dobrého na čištění podlah? V tom případě bych pro vás měla tip.

Dočetla jsem se…

Dočetla jsem se, že firma A SERVIS LIPKA nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a čištění betonových podlahpoužívá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Nazývá se to průmyslový polymer. Když jsem se o tom dočetla, bylo to jako na zavolanou, protože jsem zrovna poptávala nějakou dobrou firmu na čištění podlah.

Stala se mi totiž…

Stala se mi totiž ta věc, že jsem zapomněla zavřít lahvičku od šamponu. Nevím jak, ale spadla mi v koupelně na zem. Takže nejenom že jsem přišla o prakticky celou lahvičku drahého kvalitního šamponu, který jsem dostala jako dárek. Ale než jsem se stihla vrátit domů a ale mám v koupelně  cena čištění podlahklasickou dřevěnou podlahu místo kachliček a šampon tam už zaschl. Určitě tomu napomohlo letní vedro.

Takže jsem…

Takže jsem se to snažila vyčistit, ale na podlaze pořád zůstávaly nepěkné a mastné fleky. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze. Takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktovala jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu.

Další úklid…

čištění podlah cena z m2Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit. Rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí. Takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc.

Domluva je…

Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na ceník čištění podlahtermín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Nabízejí i celou řadu dalších služeb. Takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A své služby Brno čištění podlah, realizují po celé České republice. Ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit, ať už jste z jakéhokoli zákoutí těchto míst.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *