, ,

Pokud máte na domě graffiti, nebojte se. Jsou způsoby, jak ho odstranit. Antigraffitivé nátěry Brno

Graffiti, odstraňování BrnoZdravím, chtěla bych svou recenzí podpodřit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která mě zbavila graffiti na jak na graffitimém domě. Byl to vyloženě špatný den, znáte to, pokazí se jedna věc a už se kazí všechno. Rozbila se myčka, spadla jsem ze židle a jako perla bylo graffiti na stěně domu. Šílená čmáranice přes celou stěnu. Asi lepší toto, než trapný geometrický obrazec s čárkou uprostřed. Každopádně bylo nutné, aby to šlo pryč, takže hned, jak jsem přišla do práce, jsem začal hledat firmu, jsem se ptala kolegů, jestli neznají nějakou firmou, která by odstraňovala graffiti, a zároveň s ní měli dobré zkušenosti.

Bohužel nikdo nevěděl, všichni měli více štěstí než já a nikdo posprejovaný dům nikdy neměl. Tedy až na jednu kolegyni, ale ta zas měla s tou firmou mizernou zkušenosti, takže to vyšlo nastejno. Takže jsem byla odkázaná na internet. Hledala jsem tam nějakou, která by měla dobré reference a se kterou by byli lidi spokojení, protože se mi nechtělo investovat do někoho, u koho bych neměla alespoň nějakou jistotu, že by to mohlo dobře dopadnout. A nakonec jsem narazila na úklidovou firmu Graffiti, odstraňování Brno, protože o nich lidi psali vážně dobře. Na nic jsem nečekala a kontaktovala jsem je.

čím na graffiti

Byla jsem ráda… Graffiti, odstraňování Brno

 

Byla jsem ráda, že mi dali co nejdivější termín, protože jsem nechtěla, aby se barva spreje ještě více a více vsákla do fasády.  V těch případech je totiž prý mnohem složitější graffiti odstranit a nemusíte to dopadnout dobře. V domluvený den přijeli a pustili se do práce. Graffiti odstranili a zdi potřeli čím odstranit na graffitibarvou, kterou si předem nechali namíchat, aby byla ve stejném odstínu jako barva našeho rodinného domu.  Tuto službu navíc jsem taky ocenila, protože jsme kolem toho nemuseli běhat my. Zaprvé už tak jsem z toho byla otrávená, a za druhé jsem na to ani neměla čas. Potom budovu ještě natřeli antigraffitovou ochranou, což je nanotechnologická vrstva, která zaručuje, že když by nás to potkalo znovu, tak graffiti půjde mnohem lépe odstranit a nebude to ani tak finančně náročné.

Se zaměstnanci jsem byl moc spokojení, byli to všechno příjemní lidi, se kterými se mi dobře spolupracovalo. Takže jestli hledáte někoho, kdo vám graffiti kvalitně odstraní, pak doporučuji tuto firmu,která vyniká nejen svojí prací a cenami, ale také rychlostí a ukázkovým přístupem. Se zaměstnanci je skvělá domluva a byli velice milí a ochotní. Sprejeři díky jejich skvělé práci mají utrum a graffiti na mém domě už nebude. Proto jejich službu tolik doporučuji, protože nikdo nechce mít na domě graffiti a na tuto firmu je opravdu spolehnutí. Proto pokud tuto službu poptáváte, vřele je doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *