, ,

Se správnou metodou čištění je možné, aby vaše koberce vypadaly opět jako nové.

Čištění koberců Pardubice

Dobrý den, pokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy, tak vám ze své dobré zkušenosti doporučuji úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tato firma používá na čištění strojovou kotoučovou metodu, která si dokáže poradit s jakoukoli špínou. Alespoň u nás doma si s ní poradili bez sebemenších problémů.

Čistý koberec   Koberec bez skvrn

Moje zkušenost

Naposledy se mi povedlo koberec zašpinit tak, že už se mi nepodařilo to vyčistit. Vždycky, když se takto ochladí, přijde na mě vánoční nálada a k tomu i neodmyslitelně patří i svařák. Takže jsem si pustila Polární expres a dala si k tomu svařák. Jenže se mi bohužel povedlo si ho vylít. Naštěstí už nebyl moc horký, tak jsem se nepopálila, ale ušpinila jsem si koberec. Hned jsem to začala čistit přípravky určené na čištění koberců. Ale výsledků, jaké jsem očekávala, jsem nedosáhla. Všechny moje snahy mi byly úplně k ničemu.

Čištění strojovou metodou   Hloubkové čištění koberců

Takže jsem si sedla k internetu a začala hledat nějakou úklidovou firmu, která by si s tím poradila. A na internetu jsem narazila na úklidovou firmu A Servis Lipka, čištění koberců Pardubice, která měla vynikající reference a i jejich stránky na mě udělaly dobrý dojem. Tak jsem jim zavolala a vysvětlil jim, co je mým problémem. Byli hrozně milí, vše mi vysvětlili po telefonu, a sice jak probíhá jejich práce a na jakém principu funguje jejich kotoučový stroj. Poté jsme se domluvili termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech.

Odstranění skvrn z potahu

Profesionální přístup

Přijeli přesně na čas, dům si prošli a prohlédli, a poté se pustili do samotného čištění. Přivezli s sebou velký kotoučový stroj, pomocí kterého následně začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce, aby její účinky byly co nejefektivnější. Nechali ji tam nějakou dobu, aby se chemie dostala opravdu do hloubky koberce a pak jej vykartáčovali, aby se všechny nečistoty dostaly na povrch, koberce následně vydezinfikovali a zbavili roztočů. Především koberci navrátili původní barvu i vzhled, bez jakýkoliv fleků či šmouh.

Odolné skvrny na koberci   Profesionální čištění koberců

Byla jsem s nimi spokojená. Někdy se prý stává, že po čištění na koberci zůstávají fleky. Ale to se vám u kotoučové strojové metody nemůže stát. Naopak byste se měli vyhnout extrakční metodě, která právě tyto fleky způsobuje. Funguje na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie, a to opravdu jen na krátkou chvíli, takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí. A jakmile koberec uschne, na koberci zůstanou fleky. Proto pokud chcete mít spolehlivou jistotu, že váš koberec bude vyčištěn do posledního vlákna, doporučuji strojovou metodu od této firmy. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, takže za mě rozhodně všem doporučuji.

Koberce bez alergenů   Jak mít koberec jako nový

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *