,

„Výškové práce Ústí nad Labem“ jsou profesionálové nejen v mytí oken a výloh

Naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o., se zabývá profesionálním a kvalitním zajištěním úklidů různého druhu. Díky týmu zkušených pracovníků, kteří jsou odborně proškoleni, patří tato firma k jedničce na trhu ve svém oboru. Svou věrnou klientelu máme nejen v na území České republiky, ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku.

Kromě toho se na nás stále obrací i noví zákazníci, kteří potřebují něco vyčistit, umýt a nebo se něčeho zbavit. Zabýváme se totiž mnoha druhy čištění. Od mytí oken a čištění výloh, přes odstraňování plísní, čištění koberců a podlah až po odstraňování graffiti. Co se týká mytí oken, k němu používáme trik suchého leštění bez použití leštidel.

mytí oken ve výškáchTento postup…

Tento postup jsme si vymysleli a postupem času jsme ho dovedli téměř k dokonalosti. Před nějakým časem se na nás obrátil zubař, že by potřeboval pomoc s mytím oken ve své ordinaci a v čekárně.

Nabídku spolupráce jsme samozřejmě přijali a po dohodnutí podrobností jsme přijeli vyzbrojeni náčiním na umývání a leštění. Postupovali jsme tak, že jsme nejdřív umyli veškeré nečistoty z rámů oken a z parapetů, odstranili špínu a prach a také pečlivě omyly kličky oken.

Až je tohle…recenze mytí oken a výloh

Až je tohle všechno vyčištěno a to zevnitř i zvenčí následuje mytí skleněné plochy čistým rozmývákem se saponátem a odstranění všech nečistot kvalitní gumovou stěrkou. Následuje důkladné proschnutí skleněné plochy.

Poté co je sklo důkladně proschnuté ho pečlivě vyleštíme suchou bavlněnou plenou. Při naší práci záměrně nepoužíváme leštidla, proto, že v žádném případě nezaručí dlouhotrvající lesk a je proto potřeba umývat okna častěji, než je nutné. Po nějaké době navíc jsou na skleněných tabulích vidět šmouhy.

krásná čistá oknaLeštidla…

Leštidla na sebe totiž navazují prach a pyl, které zvýrazní na okně tahy a kruhy, kterými bylo okno leštěno, ty jsou na oknech ve velmi krátké době po umytí zřetelné a tak kazí vzhled okna.

Takto postupujeme při každém mytí oken, samozřejmě je důležité ke všem zákazníkům přistupovat individuálně. Není pro nás například problém umývat okna špatně dostupná, ve velkých výškách nebo okna, na kterých jsou umístěné žaluzie.

Ty měl umístěny v oknech i pan zubař, aby mu do ordinace nebo do čekárny nesvítilo nadměrné množství slunce. Pro naše zaměstnance však nepředstavují žádný problém.

Ve srovnání s…profesionální mytí oken

Ve srovnání s konkurencí je cena našeho mytí nesrovnatelně nižší, než nabízí konkurence a to právě z důvodu, že k mytí nepoužíváme chemické leštidla.

Kromě toho, že za naše služby jsou levnější, než nabízí konkurence, naše služby také nemusíte využívat tak často, takže ušetříte dvakrát tolik.

Z domluvy dlouhodobé spolupráce vyvozujeme, že s našim výkonem při práci Okna, ceník mytí byl pan zubař spokojený. A my mu jenom držíme palce ať jsou s jeho výkonem zase spokojení jeho pacienti a ať od něj odchází jenom s úsměvem na tváři. Protože nám úsměv na tváři vykouzlil už jen svým příjemným vystupováním.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *