,

„Výškové práce Plzeň“ zvládnou mytí oken v jakýchkoliv prostorách

Naše úklidová a čistící firma A SERVIS LIPKA nabízí širokou škálu služeb, mezi něž kromě čištění fasád, koberců a podlah patří například i mytí oken, čištění oken a leštění oken. Jsme proškolení profesionálové, kteří tuto práci zvládají v téměř jakýchkoliv podmínkách a jakékoliv výšce. Používáme ty nejmodernější technologie. Vysoce výkonný a kvalitní strojový park a vybavení. Kromě toho používáme také ty nejlepší, špičkové značkové čistící prostředky.

čistá okna PlzeňMytí oken…

Mytí oken a výloh jsme schopní provádět téměř kdekoliv. V bytech, domácnostech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorách.

Jsme také schopni zajistit mytí téměř všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch. A to i v těžko přístupných místech a ve výškách. Náš profesionálně proškolený tým odborných pracovníků vždy postupuje velmi ohleduplně k okolí a se svěřeným majetkem jedná s nejvyšší opatrností a péčí. S tímto přístupem jsme postupovali i při čištění oken na zdejším gymnáziu. Budova pocházející z období ještě před první republikou vyžaduje speciální péči a údržbu.

Přesto,…netrapte se s okny, nechte práci firmě

Přesto, že jsou okna nově vyměněná, je důležité věnovat náležitou péči jejich rámům a parapetům, které byly zhotoveny tak, aby zapadaly do celkového charakteru školy. Technologie, kterou používáme k mytí oken, spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha a lesklo se ještě mnoho týdnů.

výškové mytí okenPo proschnutí…

Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Naši zaměstnanci leští sklo speciálním postupem takzvaného suchého leštění a ze zásady nikdy nepoužívají leštící přípravky.

Přesto, že se jedná o fyzicky daleko náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.Přesně takto jsme postupovali i v případě gymnázia, jehož ředitel se na nás obrátil před začátkem roku. Většinou tuto práci zastávají uklízečky, ty měly ale v toto období hodně práce a navíc jim umývat okna v několikametrové výšce není úplně příjemné. Okna se proto často nemyjí i několik měsíců a jde to poznat. Vedení školy se tento rok ale rozhodlo zvýšit kvalitu nejenom výuky, ale také úklidu a čistoty školy. A tím zvýšit svou konkurence schopnost na trhu.

Naše firma…okna beze šmouh

Naše firma A SERVIS vychází z dlouholetých zkušeností práce v oboru a proto víme, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy a také tahy, kterými bylo leštění prováděno.

Proto skleněné plochy myjeme velice důkladně. Neboť ani při vlastním mytí skleněných ploch nesmí zůstat na oknech žádný zbytek starého leštidla. Tedy nejen technika ale taky cena, posuďte tedy Okna, ceník mytí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *