,

Tým „Výškové práce Praha“ se specializuje na mytí oken a výloh

Naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o., se zabývá profesionálním a kvalitním úklidem, a to úklidem a čištěním mnoha druhů povrchů. Zabýváme se například mytím oken a čištění výloh, nebo taky odstraňováním plísní, čištěním koberců a podlah, vyznáme se však taky v odstraňování graffiti. Díky týmu zkušených pracovníků, kteří jsou odborně proškoleni je naše firma špičkou ve svém oboru a má svou stálou klientelu nejen v na území České republiky. Ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku.

levné mytí okenKe kvalitnímu…

Ke kvalitnímu provedení mytí oken používáme trik suchého leštění bez použití leštidel, který jsme sami vynalezli a postupem času zdokonalili tak, abychom našim zákazníkům mohli zprostředkovat jenom ten nejlepší servis.

Náš základní postup je vždy stejný, důležité je však přizpůsobit vše aktuálním potřebám zákazníka a jeho prostředí. Jinak se čistí okna ve výškách, jinak se čistí silně znečištěná okna a jinak okna, která jsou těžko dostupná. Společnou však mají jednu věc, dokonalý výsledek a spokojenost našich zákazníků.

Kdybychom měli…recenze mytí oken

Kdybychom měli náš postup ve zkratce popsat vypadalo by to asi takto: Nejdřív umyjeme veškeré nečistoty z rámů oken a z parapetů, odstraníme špínu a prach a také pečlivě omyjeme okenní kličky, to je důležité, protože pokud tento krok přeskočíte.

Výsledek nebude úplný a nečistoty z rámu se mohou přenést i na skleněné tabule. Následně tedy umyjeme skleněnou plochu čistým rozmývákem se saponátem a odstraníme nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Po tomto procesu necháme skleněnou plochu proschnout.

výškové práce, oknaAž je sklo…

Až je sklo důkladně proschnuté, pečlivě ho vyleštíme suchou bavlněnou plenou. Jak jsme už zmínili na začátku, používáme takzvaný trik suchého leštění, to znamená, že zásadně nepoužíváme leštidla.

Hlavním důvodem je, že v žádném případě nezaručí dlouhotrvající lesk a je proto potřeba umývat okna častěji, než je nutné v našem případě.Je to u toho důvodu, že leštidla na sebe vážou prach a pyl, které zvýrazní na okně tahy a kruhy, kterými bylo okno leštěno, ty jsou na oknech ve velmi krátké době po umytí zřetelné a tak kazí vzhled okna.

Máme tady…jaká firma myje okna

Máme tedy za to, že je zbytečné vyhazovat peníze za leštidla, která navíc udělají více škody, než užitku. I díky tomu je cena našeho mytí nesrovnatelně nižší, než nabízí konkurence.

I proto jsou s námi spokojeno mnoho zákazníků, jedním z nich je majitel obchodu se zdravou výživou v centru města, pro kterého je důležité, aby jeho výloha zářila čistotou, která připomíná zdravý životní styl. Naše služby Mytí oken Praha 3, cena, taky s oblibou využívají proto, že jsme levnější, než konkurence. A v této době je podnikání složité a je dobré ušetřit každý peníz, který se dá investovat do rozvoje firmy. Chápeme také nároky na to, že firmy a obchody nechtějí narušovat svou otevírací dobu a proto jsme schopní přijít před nebo po otvírací době.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *