, ,

I vy můžete mít okna bez jediné šmouhy, pomůžou vám s tím „Výškové práce Brno“

Mytí a čištění logZnáte ta slova „okno jako brána do duše“? a co když je ta brána pěkně zašpiněná? Vede pořád ještě až do duše? Je to samozřejmě jen takový básnický obrat, ale má to něco do sebe. Na tato slova jsem vždycky nejčastěji myslela ve chvílích, kdy jsem se se zoufalstvím dívala na naše špinavá okna, se kterými jsem bojovala od chvíle, kdy jsme se nastěhovali do bytu. Z hlediska jejich konstrukce bylo nemyslitelné, abych je dokázala zvládnout umýt bez toho, aniž bych musela vylézt ven z domu. Zvenčí se je však dalo umýt jen ve výšce.

Po dlouhém působení na manžela a mém velkém nátlaku jsme se konečně jednoho dne shodli na tom, že bychom mohli něco podniknout. Dohodli jsme se na tom, že nejlepší bude svěřit celý problém firmě, pro kterou takový úkol problémem nebude. Specializovaná firma na mytí oken ve výškách Okna Brno, mytí. byla přesně tím, co jsme potřebovali. Svým skvělým přístupem k zákazníkům nám to celé usnadnila.

Předtím…

Mytí a čištění billboardůPředtím jsme si mysleli, že když takovou službu objednáme, tak tím spustíme celou lavinu povinností, se kterými se budeme muset vypořádat. Ale vůbec to tak nebylo. Firma nám odebrala velké břemeno a my jsme se vůbec nemuseli angažovat. Jen jsme to všechno z pohodlí domova sledovali.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. si dovezl svou montážní plošinu, kterou k pracím ve výškách využívá. Pracovníci firmy si s našimi okny dali záležet, trpělivě čistili všechny nečistoty, odstranili i ty které byly už dávno zažrané. Musela to být dřina, okna nebyla umyta drahnou dobu, ale pánové si ani slovíčkem nepostěžovali, brali to jako samozřejmost – je to přece jejich práce.

Nádherně dopadlo leštění oken nasucho bavlněnou plenou. Tenhle trik vychází A SERVISU výborně. Naše okna jsou díky tomu perfektně lesklá, bez šmouh a podobných nedokonalostí. A abych se přiznala, tak si je na mytí oken zveme pravidelně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *