, ,

Jak si poradit s nepříjemným pachem moči na koberci

nejlevnější čištění kobercůPokud máte malé dítě nebo zvířátko určitě znáte to neštěstí, kdy se přihodí loužička na koberci. Neznalí hodí vše za hlavu s tvrzením, že stačí vše jen pořádně vysušit a bude to v pohodě. Opak je často pravdou. Často se stává, že moč z koberce pořádně nevyschne a minerály v ní obsažené se vysrážejí a poskytují příjemné místo pro život bakteriím, plísním, roztočům a dalším mikroorganismům.

Stane se tak, že se z koberce začne linout nepříjemný štiplavý zápach, který velmi dráždí čich. Hlavně však znepříjemňuje život v domácnosti. Obyvatelé se často mohou stydět kvůli zápachu někoho pozvat na návštěvu nebo se cítí nepříjemně.

Jaké je tedy řešení? Můžete zkusit pach přebít jiným pachem. Nakoupit vonné parfémy, oleje do domácnosti. Bohužel kvalitní a přírodní oleje aby byly příjemné nikdy nebudou tak intenzivní aby pach úplně přebily.

Druhou…

kde nechat vyčistit koberecDruhou možností je zkusit nalít olej či parfém na postižené místo, ale ani toto nemá přílišnou účinnost. Parfém se po čase vstřebá do vzduchu a zbude opět jen nepříjemný zápach.

Třetí možnost je koberec vyčistit za pomoci kartáče, kobercové kosmetiky či aviváže na praní a vašich rukou, ale ani zde není sto procentní jistota, že se pachu opravdu zbavíte.

Čtvrtou a nejlepší možností je využít služeb společnosti zabývající se čištěním koberců. Tyto společnosti mají nejúčinnější techniku a profesionální kosmetiku, která si dokáže poradit s veškerým znečištěním a i zápachem. Stroje dokáží koberec naprosto perfektně vykartáčovat, jak byste sami nikdy nezvládli. Koberec tedy bude naprosto čistý, domácnost opět provoněná a vás to rozhodně nezruinuje. A jaká ta firma to může být? Například Čištění Brno, koberce. A SERVIS LIPKA, s.r.o.   

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *