, ,

I žvýkačku v koberci dokážeme odstranit

jak odstranit skvrny z koberceJsme společnost Čištění Praha 10, koberce a naší specializací je odborné mechanické čištění koberců a podlahových krytin. Naši pracovníci zažívají velmi často úsměvné zážitky v podobě všemožných znečištění a jejich původců…či viníků.

Jeden z posledních zážitků se týká koberce, dvou ničemů a žvýkačky. Chlapci si hráli v obývacím pokoji a co se nestalo, jednomu vypadla z pusy žvýkačka a druhý ve vášni hry ji zašlápl do koberce. Chlapci však nelenili a rozhodli se na vlastní pěst žvýkačku odstranit. Návod na youtube hovořil jasně, vzít papír, položit jej na žvýkačku a přejet rozpálenou žehličkou. Bohužel návod nebyl úplně účinný. Žvýkačka se z koberce neodlepila a jen se díky žehličce rozpatlala do více chlupů koberce.

Náš…

péče o světlý koberecNáš tým zkušených pracovníků však nevěšel hlavu a pustil se do díla. Samozřejmě za neustálé kontroly dvou zvědavých chlapců, kteří nakukovali ze dveří svého pokoje. Pracovníci se je snažili nalákat, aby si zkusili chytit obří kotoučový stroj, se kterým se pustili do boje se žvýkačkou. Na to chlapci, ale jen utekli hlouběji do pokoje a vykoukli až po chvíli.

Kotoučový stroj splnil svou pověst a s pomocí profesionální chemie dokázal žvýkačku z koberce naprosto perfektně odstranit. Koberec byl po vyčištění krásně čistý, a po žvýkačkovém neštěstí nebylo ani památky. Zákazníci v podobě rodičů dvou chlapců byly natolik spokojeni s odvedenou prací, že společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. téměř okamžitě kontaktovali s objednávkou čištění veškerých zbylých koberců v bytě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *