, ,

Čistá okna zútulní a prosvětlí celý dům!

Umytí světlíků…

profesionální mytí okenNaposledy jsme se pokoušeli o umytí světlíků, když jsme natírali dům. A měli jsme k němu přistavené lešení, a proto jsme se ke světlíkům mohli dostat. Jenomže od té doby už taková příležitost nepřišla. Světlíky vypadaly s každou chvílí hůř a hůř. Náš dům příliš neprosvětlovaly, svoji funkci tak absolutně neplnily a jen mě zbytečně rozčiloval pohled na ně. Okna, mytí Praha.

Okna, mytí Praha…

Jenomže stavět pokaždé lešení, proto abychom umyli světlíky? To je podle mě velký nesmysl, s rodinou jsme se shodli, že něco takového nepřichází v úvahu. Lešení bychom si museli půjčovat a stavět, což by nám vůbec nevyhovovalo, jak časově, tak finančně. Byl to holý nesmysl. S lepším nápadem přišel manžel, který navrhl oslovit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., okna, mytí Praha.

mytí oken výškaTato firma u nich v práci myje okna ve výšce a s výsledkem jsou všichni moc spokojení.
Jedno objektivní doporučení vydá za sto reklam na billboardech. Proto jsme o volbě firmy ani na minutu nediskutovali a okamžitě jsme se obrátili na ni. Domluva i následná spolupráce šla velice dobře. Bála jsem se, že budeme muset obětovat spoustu svého volného času, abychom firmě zajistili všechno potřebné. A byli k dispozici, kdyby něco potřebovala. Ale ona si hravě poradila i bez nás.

Leštění udělalo hodně…

mytí oken a světlíkůMycí četa k našemu domu dorazila s výsuvnou montážní plošinou. Plošinu nebylo nutné složitě a zdlouhavě montovat, okamžitě vyvezla pracovníky do potřebné výšky, odkud se ihned pustili do práce. Světlíky vydrhli rychle a krásně. Leštění s nimi udělalo hodně. Díky chytrému postupu, kdy se leští nasucho a bez použití jediné kapky leštidla. Dokázali skla vyleštit paradoxně mnohem lépe, než jak jsem to kdy viděla. A SERVIS u nás zabodoval na plné čáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *