, ,

Bratrovi osamostatnění pomohlo, jen s okny ve výškách mu musí pomáhat A SERVIS LIPKA

Bratra jsme všichni v rodině dlouho považovali za mazánka, který není schopný postarat se sám o sebe. Studoval vysokou školu nedaleko od bydliště rodičů, to znamená, že celé studium strávil v rodném domě a nikdy neokusil ten pravý život vysokoškoláka. Celou dobu se o něho starala maminka. Proto byl pro nás šok, když po prvním měsíci v práci přišel s tím, že se chce odstěhovat. Tohle rozhodnutí od něho nikdo nečekal.

Strojové čištění kobercůFleky od kávy na koberciNejúčinější čištění koberců

Když mi poprvé volal…

Když mi poprvé volal ze svého nového bytu, zněl spokojeně. Jediné, s čím prý měl problém, jsou okna, která se mu nedařilo umýt. Říkala jsem si, že v něčem se muselo projevit to, že jsme se o něho tak dlouho starali a zrovna neschopnost umýt okna je to nejmenší. Rozhodla jsem se, že ho navštívím a při té příležitosti mu s mytím oken pomůžu. Myslela jsem si, že by bylo dobré, kdybych mu to ukázala a naučila ho to. Jenomže když jsem k němu dorazila, zjistila jsem, jak jsem byla vedle.

Domácí čištění kobercePrůmyslový koberecVlněný koberec

Bratříček vůbec…

Bratříček vůbec nebyl tak neschopný, jak jsem si o něm myslela. Všechny práce ve svém novém bytě zvládal moc dobře. Musel to nejspíš nějak od nás odkoukat, jen se mu nechtělo pomáhat. A s okny byl problém jenom z toho důvodu, že šlo o střešní okna, která se nedařilo umýt z jejich vnější strany, aniž by se kvůli tomu muselo lézt na střechu. To mi bratr v telefonu zapomněl říct.

Čištění zátěžových kobercůDezinfekce koberceDomácí čištění koberce

Začal jsem ho…

Začal jsem ho přesvědčovat, ať kvůli tomu na střechu neleze, protože by se mu mohlo něco stát. A on mě zase překvapil. Řekl, že už má objednanou firmu Koberce, čištění Brno, a ta zajišťuje mytí oken ve výškách. Když jsem se šla na práci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. podívat, překvapilo mě, jak skvěle si bratr vybral. Stoprocentní profesionálové, kteří okna myli tak, jako kdyby čekali návštěvu královny. Paráda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *