, ,

S odstraněním graffiti není nač čekat, samo se to neodstraní

jak odstranit graffitiNevím, čím to je, ale zdá se mi, že mladší generace dnes se vším strašně váhá a jenom neustále něco rozmýšlí. Možná to neplatí obecně, ale jak tak pozoruji své o generaci mladší sousedy, tak na ně to platí určitě.

Vycházím z nedávné zkušenosti, kdy se v okolí začali motat sprejeři a občas někomu posprejovali dům. Mezi prvními byli mí mladí sousedé. Čekal jsem od nich, že si to nenechají líbit a s mladickou nerozvážností se poženou za nápravou. Ale oni byli úplně neteční. Dlouhé týdny se nic nedělo. Ptal jsem se jich, co plánují, a oni mi řekli, že se stále ještě nerozhodli. Překvapili mě tím. Věděl jsem, že já bych jednal určitě jinak.čím odstranit graffiti

Asi za měsíc…

Asi za měsíc jsem dostal možnost to prokázat. Graffiti se objevila také na mém domě. Neztrácel jsem čas a za sousedy jsem pro radu ani nešel, věděli by toho stále méně než já. Zjistil jsem si, že v takových případech je dobré obrátit se na firmu Graffiti, odstraňování Brno, která už mnohým velice dobře pomohla. Také u mě doma měla její práce dobré výsledky. Graffiti mě zbavila, a navíc na stěny domu nanesla antigraffitový nátěr. To nebyl vůbec špatný nápad, protože po několika týdnech přišli sprejeři s dalšími pokusy o „zkrášlení“ našich domů. Schytal to můj dům a také dům mladých sousedů.

přípravky na odstranění graffitiSousedé mě litovali, že jsem si zbytečně nechával očistit dům, když to takhle dopadlo. Dokonce mi řekli něco v tom smyslu, že je lepší si to nejprve pořádně rozmyslet. Odvětil jsem jim, že s takovou bych se graffiti taky nemusel zbavit nikdy a šel jsem zavolat A SERVIS LIPKA, s.r.o. Firma přijela velice brzy a dala vše do pořádku úžasně rychle. Tak jsem se graffiti podruhé zbavil, tentokrát už mě to ani nic nestálo, protože se jednalo o následný servis k nanesenému nátěru. Sousedé se graffiti stále nezbavili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *