, ,

Čištění kotoučovým strojem je to pravé pro váš koberec

Část našeho týmu…

profesionální čištění koberců PlzeňTak jako každý den je část našeho profesionálního týmu na cestách za úklidem. A část zůstává v kanceláři a na telefonní lince a čeká, kdo se ozve s prosbou k pomoc. Tentokrát se nám dovolala starší paní s trochu kuriózní příhodou. Protože právě nastalo období třešní a jahod, rozhodla se i paní Iva vydat na samosběr. A natrhat si svou část, kterou poté zavaří a udělá z nich marmeládu. Aby měla zásoby v zimě. Koberce, čištění Plzeň.

KOberce, čištění Plzeň…

Každopádně se to všechno trochu zvrhlo kvůli návštěvě jejího vnuka, který zbytek zavařené marmelády roznesl po celém bytě. Takže ťápoty byly všude. Z linolea v kuchyni šly naštěstí odstranit dobře, z parket v předsíni už to bylo horší. Ale s trochou úsilí to taky šlo. Odkud se to paní Ivě odstranit nepodařilo, byl obyvák s kobercem. Velké červené skvrny sice drhla kartáčem a saponátem, ale co na plat. Držely jako přibité. Rozhodla se tedy povolat naši úklidovou a čistící firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., koberce, čištění Plzeň, která se kromě čištění koberců zabývá také odstraňováním graffiti, čištěním oken, podlah a odstraňováním plísní.

odstranění roztočů a alergenů z koberceK čištění koberců nepoužíváme zastaralé metody extrakčního čištění, ale novou technologii, která zahrnuje použití kotoučového stroje. Tento vysoce účinný stoj váží asi 50 kilo a díky svým rotačním kartáčům se dostane hluboko do struktury koberce. A tak jej dokonale vyčistí. K dokonalému vyčištění nám pomáhá nejenom kotoučový stroj, ale také kvalitní chemikálie a čistící kosmetika, jejíž výběru věnujeme náležitou péči.

Velice kvalitní služby…

Všechny naše služby děláme co nejpečlivěji a pomocí nejmodernějších a nejkvalitnějších technologií, které jsou k dostání. Mnoho z nich jsme si také vymysleli nebo zdokonalili sami. I to je důvod, proč patříme k těm nejlepším v oboru. A to nejenom na českém trhu, ale také v zahraničí. Dlouhodobě totiž působíme i v Německu, Rakousku a na Slovensku. I díky těmto zkušenostem můžeme poskytnout velice kvalitní služby, ze kterých mají naši zákazníci radost. Jako tomu je v i případě paní Ivy. Ta byla asi nejvíc nadšená z toho, že zmizely červené skvrny od marmelád, které způsobil její vnuk.

čištění koberců kotoučovým strojemRozhodně ji však potěšilo i to, že koberec teď začal krásně vonět. Jeho vlas byl načechraný a na dotyk zase krásně jemný. Zavolala si nás kvůli tomu, abychom ji zbavili skvrn, ale my jsme z jejího koberce udělali koberec prakticky nový! A co se může hodit, když máte malé dítě je to, že kromě úžasného vzhledu staronového koberce je teď i zdravotně nezávadný. Došlo totiž nejen k k odstranění všech nečistot. A to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky koberce. Ale také jsme zbavili koberec všech alergenů, roztočů a podobné havěti usazené v koberci. Nejvíc ze všeho nás těší, když jsou naši zákazníci spokojení. A to paní Iva rozhodně byla a je.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *