, ,

Občas je lepší si věci nepamatovat

Aby okna měla zase čistá…

profesionální mytí oken Praha 1Už je to nějakou dobu, ale před nedávnem jsme měli paní, která si nepamatovala, jak se jí ušpinila okna. Bylo to komické zprvu, ale když říkala, že to skutečně ničím nejde dolů. Samozřejmě jsme řekli, že uděláme, co bude v našich silách. Aby okna měla paní zákaznice znovu čisté a nemusela se za ně stydět. Mytí oken Praha 1.

Zeptali jsme se tedy, co se stalo, když si na to nepamatuje. Zda alespoň maličko netuší někde hluboko v paměti, co se mohlo přihodit. Nakonec nám řekla, že u nich na vesnici byl masopust, což s sebou obnáší i masopustní průvod. Vždy se na něj musí podrobně připravit. Napéct koláčky, udělat řízky a chlebíčky. Samozřejmě zajistit dostatečný pitný režim, sestávající se s valné části z tekutin obsahující alespoň padesát procent alkoholu. Nejlépe domácího, který se pak rozlévá do malých panáků a všichni si opakovaně přiťukávají, dokud nespadnou ze židle.

Mytí oken Praha 1…

mytí oken ve výšceNo a už nastal onen den masopustu a paní měla vše přichystané. Slyšela masopustní průvod už z dálky, a už byl u jejich domu. Šla lidem rozlévat panáky a přiťukla si s nimi. A pak ještě několikrát a pak už si prý nic nepamatuje. Netuší tak, co jí zamazalo okna a proč to nejde dolů. Rozhodla se pak zavolat naši firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha 1 a rozhodně neudělala chybu, protože my vždy dostojíme svým slibům.

Naše firma ví, že pro kvalitní umytí oken je vždycky nejvíce důležité perfektně umýt celou plochu okna. Včetně jeho rámů a parapetů. Technologie mytí oken, kterou používáme, spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy se vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Jelikož naše firma má spoustu zkušeností s čištěním a mytím, provádíme čištění technologií tzv. triku suchého leštění.

Naše firma má již léta praxe…

odborné výškové mytí okenJednou z priorit naší firmy A SERVIS je kvalita úklidových služeb. Proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky. Jedná se zcela jistě o fyzicky náročnější postup, protože okna pracovníci leští pouze na sucho. Ale tím je však zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Naše firma má již za všechna léta praxe v oboru ověřeno. Při použití lešticích přípravků, jsou po chvíli vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění.

Při mytí skleněných ploch proto nesmí za žádných okolností zůstat na oknech žádné byť zbytky starého leštidla. Jinak by se mohlo stát, že i ono staré leštidlo po čase vlivem povětrnostních podmínek vystoupí. A byly by pak viditelné nežádoucí stopy a mapy po leštění. A to nikdo nechceme. Okna jsme nakonec bravurně vyčistili. Paní byla moc spokojená a děkovala nám. Říkala, že nás všude jen doporučí. Výborně, z toho nás vždy zahřeje u srdce, když našim zákazníkům děláme radost. Dělá to totiž radost i nám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *