, ,

„Výškové práce Brno“ je odborník jak se patří

Okna – to je moje celoživotní prokletí. Nebo spíše bylo. Jako dospívající jsem je měla na starost v domě mých rodičů, nesnášela jsem tu práci. Představovala jsem si, jak z těch oken skáču, ale nikdy jsem neměla opravdovou chuť to udělat. Byla to jen taková hloupá myšlenka, jak bych vytrestala rodiče za to, že mě nutili dělat tak nudnou práci.

Když jsem si pak v dospělosti hledala zaměstnání, nemohla jsem najít nic ve svém oboru, a protože jsem nutně potřebovala peníze. Vzala jsem místo uklízečky a docela dlouho jsem se na téhle pozici zasekla. Uklízela jsem samozřejmě všechno možné, ale bylo mezi tím i mytí oken, a to jsem nesnášela.

Frustrovalo mě, že je to činnost, kterou odmala nesnáším a že ji teď musím dělat profesionálně místo toho, abych dělala to, co mě baví a naplňuje. Nakonec jsem se z toho ale vymanila a našla sílu k tomu, abych to změnila. Našla jsem si práci podle svého gusta a k mytí oken jsem se dostávala jen doma. Když jsem se věnovala úklidu. Ten palčivý pocit při tom ale ve mně zůstal.

čistá okna bez jediné šmouhybezchybné mytí oken Brnojak se zbavit nečistot na okněČistá okna po celý rok

Potom jsme se s manželem stěhovali…

Potom jsme se s manželem stěhovali a našli jsme jeden byteček, který měl netradiční okna, musela se umývat výškově. Protože to vyžadovalo, aby si člověk najal firmu, která tuto práci zajistí, nedařilo se dlouho tento byt prodat. Pro mě to ale byl ohromný benefit. Při představě, že už nebudu muset umývat okna, jsem měla pocit, že se mi splnila všechna má tajná přání.

Byt jsme koupili a najali firmu Okna, mytí Brno. Ze začátku jsem neměla vůbec žádný zájem sledovat pracovníky při práci, nechtěla jsem s tím mít nic společného. Ale později mě přemohla zvědavost a šla jsem se na A SERVIS podívat. Musela jsem ho obdivovat, skvělá a pečlivá práce s nádherným výsledkem. Mám radost, že pro nás tito fantastičtí pracovníci pracují.

mytí oken PardubiceDokonalé mytí okenNanoimpregnace skelMytí zimních zahrad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *