,

S „Výškovými pracemi Brno“ není žádný úklid problém

S manželem jsme oba velice zaneprázdnění. On podniká v realitách a já jeho firmě dělám účetnictví a starám se o naše tři děti. On je tedy celé dny pryč a starost o domácnost a všechno kolem domu zůstává na mě. Naštěstí už jsem se před nějakou dobou rozhodla, že se obrátím na odborníky. Péči o tak velký dům sama nemůžu zvládat. Stěží totiž zvládám péči o sebe, zajít si do solárka, do fitka nebo na manikůru se mi podaří párkrát za týden a to je prostě málo.

Manžel s mým návrhem obrátit…

Manžel s mým návrhem obrátit se na profesionály souhlasil a přes jeho známého mi doporučil firmu mytí oken Brno, se kterou byl jeho známý vždy velice spokojený. Telefonicky jsem se s nimi domluvila na pravidelném čištění a mytí našich oken a byla sem vždy velice spokojená. Možná zní divně, že ze všech druhů úklidu přenechám profesionálům zrovna čištění a mytí oken, ale to byste museli někdy být u nás doma. mytí oken Brno

bezchybné mytí oken Brno mytí, čištění a leštění oken péče o okna

Téměř půlka domu je totiž…

Téměř půlka domu je totiž prosklená. Například v obyváku máme místo běžné stěny stěnu skleněnou s přístupem na terasu. Čištění této stěny tedy zabere opravdu hodně času a navíc je to velice fyzicky náročné a z venku téměř neproveditelné. Zaměstnanci A SERVISU jsou ale proškolení profesionálové, kteří zvládají mytí oken téměř v jakýchkoliv podmínkách, specializují se i na práci ve výškách, takže se zabývají čištěním oken výškových budov, pro takové lidi není náš dům vůbec žádný problém. Při mytí oken zaměstnanci A SERVIS LIPKA, s.r.o. využívají metodu takzvaného suchého leštění, kdy pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla, ale pouze stoprocentní bavlněnou plenu. mytí oken Brno

odborná firma na mytí oken Mytí výškových budov jak se zbavit nečistot na okně

Při mytí oken vždy postupují stejně…

Při mytí oken vždy postupují stejně a to tak, že nejdříve umyjí veškeré nečistoty z rámů, odstraní špínu a prach ze spár a neskleněných částí a poté se vrhnou na skleněné tabule.Ty důkladně omyjí čistým rozmývákem se saponátem a odstraní nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Poté nechají skleněnou plochu důkladně proschnout. Poté co je sklo suché a čisté následuje leštění již zmíněnou bavlněnou plenou. Při první návštěvě jsem byla překvapená, že nepoužívají žádná leštidla, ale bylo mi vysvětleno, že leštidla nezaručí dlouhotrvající lesk a okna je poté potřeba umývat častěji, než je nutné. Protože na chemikálii se váže pyl a různé nečistoty a poté jsou vidět tahy leštění.

umyjeme okna rychle Brno mytí oken ceník Brno odstranění šmouh na oknech Brno

O tom, že okna zůstávají nepoměrně…

O tom, že okna zůstávají nepoměrně déle čistá, jsem se samozřejmě přesvědčila sama. Jsem velice ráda, že v úklidu pomáhají právě profesionálové z úklidové a čistící firmy A SERVIS LIPKA s.r.o., jedná se totiž o lidi na svém místě. Důkazem toho je nejen moje spokojenost, ale také spokojenost zákazníků po celé republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Jejich služby mi ušetří mnoho času, který můžu věnovat sobě. Kdy si udělám dobrou kávu a přečtu si nějaký ze svých oblíbených časopisů, nebo ho můžu věnovat dětem. S A SERVISEM spolupracujeme už nějakou dobu a jsem s nimi velice spokojená, proto jsem se rozhodla napsat tuto recenzi, aby v případě, že budete hledat někoho, kdo umyje vaše okna nebo výlohy vaše rozhodování bylo jednodušší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *