, ,

Hledáte firmu pro mytí oken ve výškách? Jednoznačně „ Výškové Práce Brno“!

Odstěhování dítěte z domu není lehká věc. Po celý jeho život víte, že to jednou bude muset přijít, ale když je to tady, tak je to hodně těžké. Naše dcera u nás byla až do konce studia na vysoké škole. Po státnicích pocítila potřebu osamostatnit se. Není na tom nic špatného, chápali jsme to. Věděli jsme, že ani pro ni to nebylo snadné rozhodnutí, bydleli jsme spolu vždycky v maximálním souladu. Ale nemohla žít donekonečna v domě rodičů. A protože už začala pracovat, a tedy i vydělávat, nebylo už ani z finančního hlediska překážkou vyletět z hnízda.

Mytí skleněných výtahů Mytí prosklených balkonů Mytí oken pomocí horolezců

Pomohli jsme jí sehnat nový byt,…

Pomohli jsme jí sehnat nový byt. Aby ten přechod nebyl tak těžký, hodně jsme jí ze začátku pomáhali. Se stěhováním i s postupným zařizováním. Domácnost neměla problém zvládat. V tomto ohledu jsme jí vedli vždycky k samostatnosti. Vařit a péct umí skvěle a úklid bytu jí taky není cizí. Proto nás překvapilo, když nám řekla, že má problém s umýváním oken. Ale až u ní na bytě jsme pochopili, co tím myslí, a že tady rozhodně nejde o neschopnost.

důkladné mytí a leštění oken odborná firma na mytí oken mytí oken spolehlivost

Skla prosklené lodžie nebylo…

Skla prosklené lodžie nebylo možné umýt. Zvládnout by se to dalo v jednom případě. Člověk by se spustil ze střechy a zavěšený na laně by lodžii umyl. K tomu se samozřejmě dcera nehodlala uchylovat. Ale společně nás to přivedlo k nápadu. Angažovat někoho specializujícího se na práci ve výškách. mytí oken Brno – mytí oken Brno

okna starého domu mytí, čištění a leštění oken Mytí oken pomocí horolezců

Zjistili jsme, že výškové mytí…

Zjistili jsme, že výškové mytí oken provádí firma mytí oken Brno a podle recenzí jejích zákazníků to zvládá velice dobře. S ženou jsme udělali rozhodnutí. První mytí lodžie věnujeme dceři jako kolaudační dárek. Chtěli jsme si firmu otestovat, takže jsme jí svěřili i zbylá okna. A s výsledkem jsme byli naprosto spokojení. Recenze ostatních zákazníků nelhaly, A SERVIS LIIPKA, s.r.o. je precizní a očekávání svých klientů naplňuje a překonává.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *