, ,

Odstranit zašlapanou hlínu z koberce je jednodušší, než jsem čekala

Svoji kočičku Rézi miluji nadevšechno. Když můj manžel před několika lety zemřel, zůstaly jsme samy dvě. Nedokážu si proto pomoci a dovolím jí téměř všechno. Spává semnou v posteli. Když jím já, jí i ona. Společně sledujeme večerní seriály a občas mi vrní na klíně i při luštění křížovek.

Čištění koberců s vysokým chlupemGenerálně vyčištěný koberecBílý koberec

Celý můj byt je její království…

Celý můj byt je její království. Přesto, že mi vnučka dala na Vánoce vodítko, na dlouhé vycházky moc chodit nemůžeme, protože mě bolí kyčel. Jednou, když jsem se vrátila z kontroly v nemocnici, která se trošku protáhla – všichni známe čekací doby u doktorů. Jste objednaní na dvanáct hodin a vezmou vás v jednu. Vrátila jsem se domů tedy později, než sem očekávala a Rézi už byla celá nervózní a jak je jejím zvykem, zase se procházela po parapetu. čištění koberců Ostrava

Než jsem odešla…

Než jsem odešla do nemocnice nechala jsem otevřené okno, jak jsem otevřela i vstupní dveře udělal se průvan a okno bouchlo. Chudák Rézi se celá polekala a shodila květináč na zem. Okamžitě taky seskočila z parapetu a začala se v hlíně vyvalovat. Kočky – dělají si co chtějí, ale i tak je milujeme. Znáte to. Jak jsem došla do obyváku hlína už byla do koberce tak zašlapaná, že by šla těžko odstranit pouhým vysátím. Květináč jsem sesbírala a kytičku přesadila do nového. Rézi jsem umyla ve vaně, na rozdíl od jiných koček jí voda nevadí.

Profesionální čištění koberce Čistý koberec je základFleky od kafe - jedině od A SERVIS LIPKA

Většina škod…

Většina škod byla tedy opravena, ale co s tím kobercem? Já se svou kyčlí se nemůžu moc ohýbat tak jsem se rozhodla najmout si nějakou úklidovou firmu. Koberec jsem beztak nečistila už pár let. Vůbec mu neuškodí, když se trošku vydezinfikuje. Zavolala jsem své dlouholeté kamarádce a ta mi poradila, ať se vyhnu metodě extrakční čistění, které by možná stačilo na skvrnu od hlíny, ale určitě by nevyčistila koberec od letité špíny. Doporučila mi také firmu čištění koberců Ostrava, která byla před časem u ní a byla s ní moc spokojená. Musím říct, že to jsem byla po jejich čištění i já. Jejich zaměstnanci vyčistili koberec velice účinnou, ale přesto šetrnou moderní technologií kotoučového stroje. Ta totiž dokáže odstranit i do hloubky zašlapané nečistoty.

Jak vyčistit koberecExtraktor není účinná metodaFleky od červeného vína

Kosmetika…

Kosmetika, kterou používají se spolehlivě vkartáčuje až úplně do hloubky koberce a tak odstraní všechny nánosy nečistot, roztoče i alergeny. V mém případě i chlupy z Rézy. Byla jsem taky velmi potěšená přístupem zaměstnanců, kteří mi jako starší osobě ochotně vynosili nábytek z místnosti a po úklidu ho zase vrátili na svoje místo. Koberec byl v podstatě jako nový, na pohled i na dotek. Výsledek jsem ocenila nejen já, ale i moje rodina, která při pravidelné nedělní návštěvě nemohla uvěřit, že jsem si koberec nekoupila nový. Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. mohu tedy bez obav doporučit všem svým přítelkyním a známým. Až budu zase potřebovat něco vyčistit určitě se na ně obrátím. čištění koberců Ostrava

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *