, ,

Sprejeři vyhledávají nejčastěji odlehlá místa

Máme za městem chatku, na kterou jezdíme pobývat, když je o víkendech hezky. Jednu dobu to počasí na víkendy moc nevycházelo, takže jsme se na chatce dlouho neobjevili. Když jsme tam nakonec přijeli, nemohli jsme věřit vlastním očím. Celá čelní stěna byla poseta různými symboly, nápisy a obrazci. Sprejeři se tady pořádně vyřádili. Proč taky ne, chatka je na odlehlém místě a my jsme tam dlouho nebyli, takže jim nic moc nehrozilo, kdo ví, jak dlouho už to tam všechno vlastně bylo. Odstraňování graffiti Brno

Odstranění graffiti, sprejů, ochrana před graffiti Čím se zbavit graffiti Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdi

Než jsem se rozhodli, jak…

Než jsem se rozhodli, jak to vlastně všechno odstranit, uplynulo pár týdnů a na chatě přibylo ještě pár obrázků, sprejeři se tam očividně rádi vraceli. Jenomže co to znamenalo pro nás? Kdybychom graffiti odstranili, tak tím vlastně jen sprejerům uvolníme další místo pro jejich zásahy. To, že bychom chatu očistili jen na krátkou dobu, a jen proto, aby sprejeři měli kam sprejovat, pro nás bylo nepřijatelné. Jenomže, jak chcete relaxovat na chatě, která je posprejovaná a vy se na to musíte pořád dívat? V takovém místě se asi málokdo dokáže uvolnit.

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěry Jak máme odstranit graffiti Odstranění graffiti z betonových povrchů

Dcera je ale naštěstí už…

Dcera je ale naštěstí už z té generace, která si zvykla hledat všechny informace na internetu, a tak i pro nás našla vhodné řešení. Byl to antigraffitový nátěr od firmy Odstraňování graffiti Brno, který nám nakonec vytrhl trn z paty. Firma graffiti z chaty odstranila a natřela ji svým speciálním nátěrem. Jakmile se sprejeři zase objevili, věděli jsme, co máme dělat. Zavolali jsme firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., ti přijeli někdy v průběhu doby, kdy jsme byli ve městě, graffiti jednoduše odstranil a stěna byla zase v pořádku. My už jsme nemuseli nic dalšího platit, protože to bylo všechno v ceně.
Ještě párkrát se to opakovalo, ale když sprejeři viděli, jak jsme rychlí, přestalo je to bavit a šli raději obtěžovat někoho jiného.

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěry AGO proti graffiti na naší zdi Odstranění graffiti z přírodního kamene

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *