, ,

Graffiti všude kam se podíváš, co na ně funguje?

Vzbudit se v pondělí ráno po náročném víkendu, vědět, že vás čeká ještě náročnější den v práci, s takovými myšlenkami vyrazit z domu a před domem zjistit, že vám někdo přes noc posprejoval dům samými vulgárními nápisy, to určitě není ideální start dne a týdne. Když jsem to viděl, nehorázně mě to rozčílilo. Potkat v tu chvíli toho, kdo to udělal, tak se asi neznám.

Ochrana před graffitiSprejeři - vandalovéOdstranění graffiti ze dřeva

Jenomže jsem v tu chvíli…

Jenomže jsem v tu chvíli nemohl nic dělat. Musel jsem jít do práce a starosti s graffiti jsem musel nechat na odpoledne. Jenomže z hlavy jsem to vytěsnit nedokázal. Nevěřili byste, jak těžko se pracuje, když máte myšlenky pořád u něčeho takového. Kolegové na mě samozřejmě poznali, že se něco děje, takže se mě v polední pauze vyptali na důvod mé roztěkanosti. Vypovídat se jim mi neuvěřitelně pomohlo, potřeboval jsem ze sebe ten tlak nějak dostat. A hodně mi pomohlo i to, že mi poskytli rady. Očividně sprejeři ve městě řádí často a ve velkém, skoro každý z kolegů mi k tomu mohl dát nějaký svůj tip.

Noční řádění sprejerůPoškozená zeď - odstranění je 100%Sprejeři útočí

Ze sebraných informací jsem usoudil…

Ze sebraných informací jsem usoudil, že nejlépe udělám, když se hned spojím s firmou Odstraňování graffiti Brno, protože asi jen tak si ušetřím starosti a vlastně i peníze. Když jsem poslouchal, jak se k některým budovám sprejeři opakovaně vracejí a draze opravené stěny zase sprejují, tak jsem došel k názoru, že musím podniknout i účinné opatření. A právě to od A SERVIS LIPKA, s.r.o. se mi líbilo nejvíce. Odstraňování graffiti Brno

Posprejované lícové zdivoSpreje jsou vždy napředGraffiti

Firma ke mně přijela…

Firma ke mně přijela, graffiti odstranila, sice to dalo zabrat, ale nakonec se povedlo. Potom se nanášel anitgraffitový nátěr, s nímž je spojený celkový servis odstraňování a obnovování ochranného nátěru v případě, že bude ten starý narušen novým graffiti. Znamená to pro mě, že mám vlastně předplacena další odstraňování graffiti, která by už pro firmu neměla být náročná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *