, ,

Nenechal jsem sprejery, aby mi zkazili radost z nově postaveného domu

Když si stavíte svůj dům…

likvidace graffiti a tagůKdyž si stavíte svůj vlastní dům, vložíte do toho spoustu ze sebe. I kdybyste se na tom nepodíleli fyzicky, tak vás to stojí spoustu času na rozhodování. Vydáte energii potřebnou komunikaci s úřady, především zde bude potřeba mít dobré sebeovládání. Vaše nervy dostanou obzvlášť zabrat. A když po tom všem váš dům konečně stojí, dostaví se pocit nevyslovitelné hrdosti a radosti. A taky úlevy, že se to nakonec všechno zvládlo. S tím vším jste ale museli počítat, takže vás to nemohlo tolik rozhodit. Odstraňování graffiti Praha.

Co ale musí rozhodit každého a mě také. To bylo, když jsem ráno vyšel z domu a přemýšlel nad úpravami interiéru. Ohlédl se a uviděl, že nám někdo posprejoval vchodové dveře a stěnu kolem nich. Dostal jsem v tu chvíli neuvěřitelnou zlost. Když do něčeho vložíte tolik úsilí, berete si už všechno osobně. Strašně mě štvalo, že nějaký blbeček, který pravděpodobně nikdy nic sám nedokázal, měl tu potřebu ničit práci ostatních. úspěšné odstranění graffiti

Odstraňování graffiti Praha…

Když jsem se konečně uklidnil. Začal jsem přemýšlet nad tím, jak dát všechno zase do pořádku. A vymyslet něco pro případ, že by se ten vandal ještě vrátil. S tím mi pomohla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha. Domluvili jsme se na tom, že nám pro sprejery dosažitelné stěny natřou antigraffitovým nátěrem. Ten zajišťuje mnohem rychlejší, šetrnější a účinnější odstranění graffiti oproti stěnám neošetřeným, kdy se úspěšnost pohybuje mezi 60-90 %.

bezpečné odstraňování graffitiJak nesnadné je graffiti z neošetřeného povrchu odstraňovat, jsem vlastně mohl vidět na vlastní oči. Šlo to dost ztuha a na některých místech bohužel došlo k porušení omítky. S tím se už nedalo nic dělat. Ale byl jsem rád, že jsem alespoň udělal něco proto, aby se to už neopakovalo. Další graffiti mi na domě už takovou paseku neudělá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *