, ,

Skvěle zvládnuté mytí oken ve výškách firmou „Výškové práce Brno“

Firma Mytí oken Brno už se nám přes rok stará o mytí oken a myslím si, že je na čase, abychom jí tu skvělou péči oplatili tím, že o ní něco pěkného a pravdivého napíšeme na internetu. Mám totiž dojem, že se u nás stalo pravidlem vyjadřovat svoji nespokojenost a informovat o ní své okolí, ale jakmile jsme s něčím spokojení, nemáme už potřebu chválit. Jsme prostě spokojení a tím to končí, proč za to ještě chválit toho, kdo nám k té spokojenosti pomohl? Já myslím, že už třeba jen proto, abychom ho povzbudili v dobře odváděné práci. Aby věděl, že z ní mají lidé radost.

Tuto recenzi píšu taky proto, abych pomohl lidem zvolit ty nejlepší odborníky. Těmi zaměstnanci A SERVISU určitě jsou. Původně jsme neměli přehnaná očekávání, proto jsme také byli neustále překvapování, jak skvěle si firma vede. Výborná domluva, jasné podmínky a dochvilnost, to byly první pozitiva, kterými se firma na začátek uvedla. Pokračovalo to tím, že nám předvedla kvalitní vybavení pro práci ve výškách a bezpečné jištění.

Práce ve výškách Mytí oken pomocí horolezců

mytí, čištění a leštění okenMytí skleníků

Potom přišlo to nejlepší…

Potom přišlo to nejlepší v podobně brilantně umytých oken. Možná to působí trošku divně, když tady básním o čistých sklech, ale museli byste to asi vidět, abyste pochopili, proč jsem z toho tak nadšený. Byla to prostě dokonale odvedená práce. Na oknech nezůstala žádná šmouha, žádné zaschlé kapky vody, špína, prostě nic. Poprvé v životě jsme okna nemuseli schovávat za záclonami, abychom skryli jejich nedostatky.

Mytí zimních zahrad Mytí a čištění reklam

Čištění solárních panelůMytí fotovoltaických panelů

Mytí výškových budov

Zkoumali jsme, čím to je, že firma umyje okna vždy tak skvěle, a zjistili jsme, že velký podíl na tom má leštění skla na sucho, bez použití leštidla a v neposlední řadě šikovnost pracovníků. Kombinací těchto tří faktorů se zatím pokaždé docílilo výsledku, který si pochvalu určitě zaslouží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *