, , ,

Výškové mytí oken s firmou, na kterou je spolehnutí a která má úžasné výsledky

Okna v budově naší společnosti už si dávno zasluhovala umýt. Jenomže firma, která nám umytí oken ve výšce zajišťovala, měla momentálně provozní problémy. A nebylo možné, aby se v dohledné době u nás kdokoli z jejích pracovníků ukázal.mytí, čištění a leštění oken

Vzhledem k tomu, že stav oken už pomalu začínal být kritický…

Vzhledem k tomu, že stav oken už pomalu začínal být kritický. Poohlíželi jsme po jiné firmě, která by mohla adekvátně zastoupit našeho obvyklého „spolupracovníka“. Vzhledem k tomu, že firma, se kterou jsme do té chvíle spolupracovali, nebyla žádný zázrak. Naše požadavky nebyly nijak velké, nově jsme si jen přáli lepší komunikaci a spolehlivost. Mytí oken Hradec Králové.

 

čistota a přípravky

Tyto požadavky stoprocentně splňovala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.,Mytí oken Hradec Králové. Po určité době jsme zjistili, že s nimi jsme měli zajištěny i další výhody, ve které jsme dříve ani nedoufali. Časová flexibilita byla velkým bonusem, který nás moc potěšil. Příjemné bylo zjištění, že tentokrát si můžeme říct my, kdy nám nejlépe vyhovuje mytí oken a může to být i mimo obvyklou pracovní dobu (samozřejmě ale za světla). plošina na mytí oken

Ale to největší pozitivum bylo v kvalitě práce pracovníků firmy…

Ale to největší pozitivum bylo v kvalitě práce pracovníků firmy. Okna teď byla čistá tak, jak jsme to nikdy dříve neznali, předchozí firma příliš pečlivá nebyla. Šmouhy a zaschlé zbytky vody na sklech jsme se naučili brát jako samozřejmost, nic z toho ale za sebou nezanechával A SERVIS. Kladl velký důraz na leštění, kterému se jeho zaměstnanci věnovali velice důkladně a díky triku leštění na sucho i s úžasnými výsledky.

trik suchého leštění

S touto firmou máme konečně pocit, že za své peníze dostáváme odpovídající nebo lépe řečeno nadstandardní služby. To, že komunikace s nimi je vždycky bezproblémová a příjemná, už snad ani dodávat nemusím, to by mělo být samozřejmé pro každou firmu, která pracuje pro zákazníky. Mytí oken Hradec Králové.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *