, ,

Skvrny na koberci rády zůstávají, ale „ Strojové čištění koberců Hradec Králové“ si s nimi umí poradit

Manžel je velký fanda do modelů aut. Já se v tom ani za mák nevyznám, ale on má několik desítek kusů a o každém je schopný vykládat hodiny. Stará se o ně skoro líp než o naše děti, to samozřejmě říkám s nadsázkou, ale věnuje jim opravdu hodně času. Občas domů přijde s nějakým starším poničeným modelem, který někde dostal. Ale manžel je vždycky schopný ho nějak opravit.

Čištění kobercůJak mít čistý koberec

Chvilka bez dozoru stačila a koberec byl jak po paintballu

Dokonce si ta autíčka natírá i speciálními barvičkami. Protože máme malé děti, pečlivě si všechny modely, součástky a pomůcky schovává. Posledně to ale nestihl udělat, už nevím proč, každopádně nechal neuzavřené barvy v jedné místnosti i s našimi dětmi. Když jsme se společně do pokoje vrátili, měli děti barvičky ve svém držení a patlaly je po koberci. Manžel se v tu chvíli zděsil, kolik barvy mu vyplýtvaly, mě však zajímal koberec. Vypadal hrozně. Jako kdyby proti němu někdo hrál paintball.

Skvrny od barev na koberciPomoc jedině od profesionálů na koberce

Na odstranění kvalitních barev jenom profesionály

Nevím, co to je za barvy, ale asi budou hodně kvalitní, protože z koberce nechtěly pustit ani náhodou. Pár odstraňovačů skvrn jsem na ně vyzkoušela a potom jsem to vzdala. Našla jsem kontakt na A Servis Lipka, s.r.o., Čištění koberců Hradec Králové, která je specialistou na skvrny a čištění koberců vůbec.

Čištění strojovou metodouNejmodernější technologie čištění koberců

Koberec jako nový

Pánové si popovídali s manželem a vyptali se ho na druh barev, které používá. Potom začali s čištěním. Včesali do koberce speciální čisticí chemii, kterou tam nechali chvíli působit a potom ji rotačními kartáči pořádně napěnili a vyčesávali ji i se špínou z koberce.

Koberec jako novýHloubkové čištění koberců

Skvrny od barev z koberce mizely s úžasnou lehkostí, koberec byl během chvilky vyčištěn. A nejen to, bylo z něho odstraněno každičké smítko prachu, a když v něm nezůstala žádná špína, vypadal najednou úplně jinak. Málem bych ho nepoznala. Čištění mu prospělo. Asi bychom se měli na A Servis Lipka, s.r.o., obracet častěji. Čištění koberců Hradec Králové.

Jak na čištění koberců

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *