, ,

Zlepšení životnosti podlah s kvalitním voskováním od „Strojního mytí Brno“

Zlepšení životnosti podlah s kvalitním voskováním od „Strojního mytí Brno“

Voskování podlah je důležitou součástí při péči o ně. Veškeré pevné podlahy jako jsou linolea či parkety je důležité ošetřit polymerovým voskem, který  bude zajišťovat podlaze delší životnost, bude lépe vypadat a také získá příjemný protiskluzový povrch. Smekající se podlaha může hlavně v domácnosti s dětmi být velmi nebezpečná. Čištění podlah Brno

perfektní vyčištění podlahdobře odvedená práce

Při péči o podlahu je důležité používat velmi kvalitní vosk, který neporuší její povrch. Společnost Čištění podlah Brno používá vysoce účinný fluatační nátěr. Nanášíme jej na podlahu ve dvou až třech vrstvách, aby vznikl příjemný jednolitý povrch a podlaha byla na celém povrchu chráněna stejně. Využíváme pro každou podlahu jiného vosku. Jaký vosk použít vždy volí naši vysoce proškoleni pracovníci podle typu podlahy, ale téměř vždy se využívá vosku matného či pololesklého. Důvodem je příjemný vzhled podlahy.

kvalitní strojové čištění     ošetření dřevěných povrchů

Naším hlavním cílem…

Naším hlavním cílem je mít spousty spokojených klientů, kteří budou dále využívat našich služeb. O tom, že naše snaha je naplněna, může vykazovat ohlas mnoha spokojených klientů. V neposlední řadě naše klientka Lenka B., která potřebovala nutně vyčistit a ošetřit podlahu poškozenou černými čarami od bot.

ošetření dlažby

„Podlaha bylo po očistění jako nová. Následně pracovníci A SERVISU LIPKA, s.r.o. nanesli ochranné vrstvy vosku. Překvapilo mě jejich příjemné vystupování a spokojenost se svou prací. Na pracovnících bylo vidět, že je výsledek jejich práce těší stejně jako mě, snad i více. Při odchodu mě upozornili, ať příteli vysvětlím, že boty se mají zkoušet venku a ne v obývacím pokoji.“ Takto spokojená klientka komentuje práci našich pracovníků, na které jsme hrdí.

jak zajistit ochranu dřevudřevěné podlahy

Naší vizitkou jsou právě spokojení klienti. Vaše spokojenost je tedy pro nás prioritou a to se váže ke správně a čestně odvedené práci.

ochrana parket                  lesk parket

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *