,

I v boji s plísní se dá vyhrát. Stačí mít ty správné prostředky

Mně se objevila plíseň…

likvidace plísně a sporůPokud najdete na svých zdech nebo nábytku plísně, nikdy to není radostné zjištění. Nebo si alespoň já neumím představit někoho, kdo by z toho dokázal být nadšený. Mně se objevila plíseň v novém bytě. Pěkně mě to naštvalo, zrovna jsem se nastěhovala, nebydlela jsem tam ani dva měsíce a začala se tvořit plíseň. A to jsem měla nově vymalováno, takže si umíte asi představit, jak jsem byla naštvaná. Jak odstranit plíseň.

Jak odstranit plíseň…

Snažila jsem se to vyčistit, ale neuspěla jsem. A to jsem za čisticí prostředky proti plísni utratila neuvěřitelné peníze stále jsem bez výsledku nevěděla Jak odstranit plíseň. Takže bylo potřeba přejít k plánu B, a sice najít nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ale nikdo z mých kamarádů ani z rodiny neměl s žádnou zkušenosti, tak jsem byla odkázaná na internet. A tam jsem konečně něco objevila.

kdo odstraní plíseň v PlzniNarazila jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. Nejenom, že plíseň očistili, a to tak, že se už nevrátila. Ale navíc jsem se od nich dozvěděla i řadu věcí o tom, jak vlastně plíseň vzniká. Mým problémem bylo pravděpodobně to, že jsem měla mezi místnostmi příliš velký teplotní rozdíl. Abyste plísni předešli, tak by mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu. Tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch. Už to může být problém.

Je lepší udržovat stejnou teplotu…

likvidace plísně v blízkosti okenTeplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par. Které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň, o tom jsme ž určitě slyšeli sami. Plíseň se vždy držela prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně. Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. A vyplatí se to i z hlediska nákladů na topení. Lepší je v obytných místnostech dodržovat teplotu v rozsahu mezi 18 a 22 stupni Celsia, než nechat místnosti nehospodárně vychladnout pod 18 stupňů Celsia. A následně místnosti znovu vytápět na ideální teplotu vzduchu, protože i když to tak na první pohled nemusí vypadat, je to finančně velice nevýhodné. Proto je lepší udržovat stejnou teplotu. Navíc tím budujete i jistou prevenci proti plísním.

Jedná se o protiplísňový nátěr…

odstranění plísně z nábytkuAle i ta bohužel nemusí být vždy stoprocentní, proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně. A cože je to LSG? Jedná se o o protiplísňový nátěr od této firmy, který mi pomohl se těch problémů zbavit. A já vám ho všem vřele doporučuji. Protože pokud si už s plísní nevíte rady, tak toto si s tím stoprocentně poradí. A to i za přijatelnou cenu, když uvážím, kolik takové služby u úklidových firem normálně stojí. Já s nimi byla spokojená po všech stránkách a tímto jim vřele děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *