, ,

Chcete dosáhnout dokonale vyčištěné podlahy? Svěřte to strojovému čištění

Chcete dosáhnout dokonale vyčištěné podlahy? Svěřte to strojovému čištění

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění podlah Praha nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění podlah, na které bychom se chtěli v tomto článku zaměřit. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postup našich pracovníků je následující. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii.

proškolení pracovníci    konzervování podlah

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A ke všem druhům podlah je velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy.

jak na zašlé podlahynamáhané podlahykonzervování parket

Po vyčištění podlahy…

Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

voskování podlah    péče o dřevo

Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků.

Našimi posledními zákazníky byly pracovnice v antikvariátu, které chtěli zvelebit jejich obchod, k čemuž neodmyslitelně patří i pořádně vyčištěná podlaha. Takže se obrátily na nás. Podlaha byla opravdu ve špatném stavu, ale to pro nás samozřejmě nebyl žádný problém. Podlahu jsme vyčistili a zakonzervovali ji voskem, aby vydržela co nejdéle čistá a hezká. Obě byly velice spokojené, což nás těší. Obchod díky nově vyčištěné podlaze opravdu hezky prokoukl a my věříme, že díky celkovému novému vzhledu jejich obchodu budou mít mnohem více zákazníků, což bylo jejich cílem. Čištění podlah Praha

tým profesionálů                        jak vyčistit podlahu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *