, ,

Proti graffiti je nejlepší ochrannou prevence v podobě nátěru AGO

Docela jsem si za to nadávala…

profesionální odstranění graffiti BrnoO odstraňování graffiti jsem se začala zajímat až v ten moment, kdy se graffiti objevilo na zdi mého baru. A docela jsem si za to nadávala, že jsem si předtím nenechala dát antigraffitovou ochranu. Protože takto jsem nevěděla, co s tím. Hlavně mě to trápilo i z toho důvodu, že jsem měla oprávněné obavy. Že se lidé, kteří to u mě neznají budou místo vyhýbat. Protože by si mohli myslet, že se jedná o nějaký pajzl. Odstraňování graffiti Brno.

Byla jsem z toho poměrně zoufalá, protože jsem nevěděla, jak to dát dolů. Říkala jsem si, že bych to jen nechala přetřít barvou, ale na internetu jsem se dočetla, že to není řešením. Protože prý graffiti pod barvou prosvítá. Takže jsem si sedla k internetu a hledala takovou firmu, která by s tím měla opravdu zkušenosti. Měla bych u nich alespoň nějakou záruku, že by to mohlo jít dolů.

Odstraňování graffiti Brno…

chemické odstranění graffitiA všichni na internetu vychvalovali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Brno, že graffiti odstraňuje opravdu spolehlivě. Ověřila jsem si to hned na několika diskuzích. Na nic jsem teda nečekala a ihned jsem je kontaktovala. Byla jsem ráda, že mohli přijet už hned druhý den.

Pustili se do práce a já byla opravdu nadšená, protož se jim povedlo ho odstranit. Tedy víceméně, ale ten zbytek, co byl stále vidět, přetřeli barvou, a potom už nebylo skutečně vůbec nic poznat. A protože šlo už o opravdu světlý nepatrný stín, který po graffiti zůstal. Takže po přetření nebylo už skutečně opravdu nic vidět. A ani nebude, když fasádní barva trochu vybledne. Pak mi řekli, že nabízí i antigraffitový nátěr AGO.

Mají program…

odborné odstranění graffiti a aplikace AGOMají takový program, že pokud se na vašem domě graffiti objeví a máte tento jejich ochranný nátěr. Tak vám ho do 14 dnů přijdou odstranit. Takže jsem si ten nátěr od nich nechala dát, protože jsem chtěla mít jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví. Znovu už bych toto celé absolvovat nechtěla. Ne, že by se mi s firmou špatně spolupracovalo. To samozřejmě ne, ale je to stres, když se to na vaší zdi objeví a vy nevíte co s tím. Nemůžu nic jiného, než tuto firmu a její službu odstranění graffiti všem vřele doporučit. Protože s ní mám ty nejlepší zkušenosti a určitě se jedná o investici, která se vyplatí. Protože snad nikdo nechce mít zničený dům tímto ubohým vandalismem.

Kdo odstraní graffiti v BrněA vůbec, doporučuji vám ten nátěr. I když si myslíte, že vám graffiti na domě skončit nemůže, protože byste možná byli brzo vyvedeni z omylu jako já. A tomuto je opravdu lepší předcházet. Je to i finančně výhodnější, i časově a vůbec všechno. Ne nadarmo do nás všude všichni hučí, že prevence je nejlepší řešení. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální, takže to byla vážně radost spolupracovat s tak prima lidmi. Jejich ceny byly taky přijatelné, kterou určitě člověk neváhá investovat, aby si zachránil dům nebo pracoviště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *