, ,

Odraďte sprejery rychlým a účinným odstraněním jejich „děl“

Mohli jsme sprejery chytit…

účinná ochrana před graffitiNáš pes v noci vyváděl jako divý. Pořád štěkal, kňučel a snažil se vyprostit z kotce. Nenapadlo mě, že by k tomu mohl mít nějaký vážný důvod. A tak jsem ho dlouho jen ignorovala a nakonec jsem na něho z okna křikla, ať je potichu. Ráno jsme na důvod jeho neklidu narazili hned, když jsme se otočili, abychom zavřeli branku. Při pohledu na posprejovaný dům se mi podlomila kolena. Vypadalo to obludně a hrozně. Možná kdybychom v noci na psovo varování vyběhli z domu, mohli jsme sprejery chytit. Ale kdo ví, jestli třeba nechodí nějak ozbrojeni. A jestli by to pro nás ještě nedopadlo špatně. Nakonec jsem byla ráda, že jsme přece jenom ven nevylezli. Odstraňování graffiti Ostrava.

Uvažovali jsme, jak se graffiti zbavit a jak zabránit příštím útokům na dům. Psa jsme z kotce vypouštět nechtěli, protože jsme se báli, aby mu sprejeři neublížili. Doslova nás naše bezmoc ničila. Člověk si ani nemůže ohlídat svůj majetek bez toho, aby se musel bát o zdraví svoje a svých blízkých. Tahle situace už je trošku na pováženou. specialisté na odstraňování graffiti Ostrava

Odstraňování graffiti Ostrava…

jak nejlépe odstranit graffiti tagy z fasádyMuseli jsme ale vycházet z podmínek, jaké byly, a tak jsme se začali zajímat o ochranné nátěry a podobné záležitosti. Nejvíce nás oslovila služba firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Ostrava s poskytnutím antigraffitové ochrany. Firma se urputně pustila do odstraňování té posprejované příšernosti a na očištěný povrch nanesla antigraffitový nátěr. Jeho účinnost jsme mohli vyzkoušet asi po dvou měsících, kdy se zase objevil nějaký dobrák s výtvarnými sklony.

A SERVIS se měl podle dohody objevit nejpozději do dvou týdnů. A stihl to už po třech dnech od našeho zavolání. Graffiti se z nátěrem ošetřeného povrchu odstraňovalo velice snadno, byla to rychlá práce, která nepoškodila omítku domu. A především už nás to nestálo žádné další peníze, náš volný čas ani nervy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *