, ,

Mytí některých oken v domě uzpůsobeno tak možná pro obry

Větřil jsem katastrofu…

mytí oken ve výšce OstravaBratr je ve svých 36 letech stálé svobodný a bydlí v horním patře domu rodičů. Po smrti tatínka už tam s ním bydlí jen maminka. Takže je dobře, že v domě není sama a má se o ní kdo starat. Jenomže bratr nepatří zrovna mezi ty nejspolehlivější. Když mi jednou se smíchem řekl, že skrz okna na chodbě už téměř nevidí. A tak se s mámou rozhodli je umýt s pomocí žebříku a hadry uvázané na dlouhé tyči, větřil jsem katastrofu. Jakmile řekl, že na žebřík poleze máma a on ho bude držet, protože má větší sílu. Věděl jsem, že musím zasáhnout. Mytí oken Ostrava.

Mytí oken Ostrava…

Aby je už nikdy taková hloupost nenapadla, rozhodl jsem se, že objednám služby firmy. Ta k nim bude v pravidelných intervalech dojíždět. A o umytí oken se postará. Nebudu se tak bát o to, že se jeden z nich nějak zraní. Na tuto práci jsem se domluvil s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Ostrava a přijel se podívat na jejich první návštěvu mého rodného domu. mytí oken na výškových budovách

Firemní mycí četa byla perfektně vybavená pro práci ve výškách. Nepotřebovala žádné provizorní a nebezpečné pomůcky, se kterými chtěl pracovat bratr. Přivezla si montážní plošinu a z té se jednoduše dostala k jednotlivým oknům. Umyla je naprosto perfektně, maminka byla nadšená. Bratr byl taky spokojený, takže jsem se nemusel obávat, že by měli tendence spolupráci s firmou rušit.

To mě potěšilo…

mytí oken ve školceMamince se moc líbilo, jak dobře pánové okna leštili. Pozorně se na ně dívala, aby okoukala nějaké fígle a triky. Když ale zjistila, že to je hlavně o tom, že se zbytečně nepoužívá leštidlo, které by sklo jen ulepilo. A celý vtip je v důkladné a fyzicky náročnější práci s leštěním hadrem na sucho. Řekla, že to jí za to nestojí, aby se odrovnala kvůli oknům. To mě potěšilo. Nemusím tak o ní mít strach. Řekl jsem si, že bych mohl A SERVIS někdy poslat i na zbylá okna v domě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *