,

Profesionálové z A SERVISU LIPKA, s.r.o. nám vykouzlili krásná a čistá okna

V domě, ve kterém bydlíme nyní, žijeme už celý život a za tu domu jsme ho rekonstruovali pouze jednou, a to někdy hodně dávno. Jedná se o starý dům se třemi byty. Dva z nich jsou v patře s takovým, jak bych to řekla, náměstíčkem, kde můžete sedět a máme tam kytky a dokonce i knihovničku. Celý dům je totiž bývalý německý a naše rodina ho získala po válce. Bydlíme zde tedy já s manželem, dcera s manželem a dětmi a v dolním patře bydleli moji rodiče. Dnes ho pronajímáme. mytí oken Brno

Jak už jsem zmínila, v patře je takové místo, kde si můžete sednout a odpočívat, aniž byste byli v bytě. Je to opravdu krásný dům a ke všemu stojí na náměstí. Proč tohle všechno ale píšu? Zmíněné náměstíčko je zastřešeno oknem, takže tam dopadá denní světlo a je tam prostě krásně. Co jsme ale nikdy pořádně neřešili, bylo, že se tato okna nikdy nečistila.

Letošní léto jsem se rozhodla to změnit a protože je to na tak strašně moc nedostupném místě, rozhodla jsem se kontaktovat odborníky. Dostala jsem kontakt na úklidovou a čistící firmu mytí oken Brno, která nabízí širokou škálu služeb. Mezi ně kromě čištění fasád od graffiti a jiných vandalských nápisů a obrázků, čištění koberců a podlah patří například i mytí oken a výloh. Zaujalo mě to, že působí nejenom v České republice, ale také na trzích na Slovensku, v Německu a v Rakousku a garance toho, že svou práci zvládají jako proškolení profesionálové v téměř jakýchkoliv podmínkách.

mytí okenstará oknasoubor malých okýnekokna starého domu

Řekla jsem si…

Řekla jsem si, že to, co garantují, prověřím a musím říct, že se to potvrdilo. Jejich práce byla opravdu kvalitně provedená i v takto ztížených podmínkách a taky za stavu, kdy jsme toto střešní okno nečistili notnou dávku let. Když už byli v tom, poprosila jsem pány uklízeče, jestli by neumyli i normální okna a oni byli tak milí, že souhlasili.

péče o okna

Celkově byli moc milí a profesionální. Při mytí oken si vytvořili svoje vlastní metody, které postupem let zdokonalovali. Nejdříve ze všeho pečlivě umyli rámy oken, parapety a kličky a poté důkladně vyčistili skla čistým rozmývákem. Následovalo pečlivé setření skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Vše udělali tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha. Sklo se lesklo ještě hodně dlouho po vyčištění. Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleštili sklo na sucho čistou bavlněnou plenou. Pánové se mi svěřili s tím, že za roky praxe se přesvědčili o tom, že je vhodné absolutně vynechat leštící přípravky, i když se jedná o fyzicky daleko náročnější postup. Okna, která vyleští pouze na sucho, zůstanou déle čistá a po nějaké době se vlivem povětrnostních podmínek neukáží na skle mapy po chemikáliích. Tohle všechno musím potvrdit. Skla vypadala nádherně a byla krásně čistá ještě mnoho týdnů. Firmu tedy můžu jednoznačně doporučit. mytí oken Brno

léta neudržovaná oknačistota a přípravkyco na oknašpatně dostupná okna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *