, ,

Na čištění podlah doporučujeme strojovou metodu, máme s ní dobré zkušenosti

Vylitá barva na podlaze…

strojové čištění podlah OlomoucDlouho jsme u nás doma nemalovali, stěny byly vybledlé a na některých místech dokonce špinavé, hlavně v kuchyni. Tak jsme se rozhodli je vymalovat. Dělali jsme to sami, vypomohla nám s tím sestra s manželem. Vždycky si takto při těchto záležitost vypomáháme, nehledě na to, že můj synovec tento druh prací zbožňuje. Ale tentokrát se nám moc nedařilo. Chtěli jsme domácím vymalováním ušetřit peníze za malíře. Ale místo toho jsme si akorát přidělali starost, protože se nám povedlo část barvy vylít na podlahu. A byly jen rok staré, takže nás to docela naštvalo. A netroufali jsme si moc je vyčistit sami, protože jsme se báli, že bychom je mohli čištěním nějak poškodit. Čištění podlah Olomouc. oživení zašlé podlahy

Potřebovali jsme profesionály…

Bylo jasný, že na to potřebujeme profesionály z úklidové firmy, protože my s tím nepohneme. Ale jelikož jsme žádnou neznali, bylo žádoucí poradit se na internetu. Nemusela jsem hledat moc dlouho, hned jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., a už se soustředila jen na jejich webové stránky, protože měli na internetu samé dobré ohlasy. Jejich stránky se mi taky líbily, tak jsem to ukázala manželovi. Ten souhlasil s tím, že si je necháme vyčistit od nich. Tak jsem je kontaktovala a domluvila se s nimi na termínu.

čištění podlah v kanceláříchVypracovali finanční plán a domluvili jsme se následně na všech dalších náležitostech. Hned druhý den jsme měli na mailu návrh zakázky. Opravdu mile mě překvapilo, že jednají tak rychle. Ani nedošlo k žádným zmatkům a přesouvání termínů. V domluvený den přijeli přesně na čas a pustili se do čištění. A když skončili, byli jsme vážně nadšení. Podlaha byla krásně vyčištěná jako nová a já jsem tak neskutečně ráda, že jsem se na A SERVIS obrátila.

Barva z parket zmizela…

Bílá barva z tmavých parket zmizela a vůbec byste nepoznali, že tam někdy nějaká byla. Parkety byly krásně lesklé a vypadaly jako nové. Jejich čištění bylo velice šetrné, takže parkety rozhodně nebyly od čištění poškrábané, nebo něco takového. Za jejich celkový přístup a dobře odvedenou práci jim děkuji a vkládám svou recenzi na internet. Jsou totiž opravdu velice schopní a milí, takže nemám žádný důvod, abych je nedoporučila. čištění podlahy kotoučovým strojem

Čištění podlah Olomouc…

Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud budeme například potřebovat vyčistit koberce, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože čištění podlah Olomouc je pro nás zárukou kvality ve všech směrech a navíc to má člověk všechno hezky na jednom místě, takže je ušetřen dalšího zbytečného vyhledávání, protože A SERVIS nabízí vše, co je třeba. A navíc i chování zaměstnanců je profesionální. Takže tato firma nabízí tu největší možnou kvalitu, jaká je podle mého názoru v dnešní době možná a dostupná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *